Soru Telefon sallayınca kameradan ses gelmesi

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Herkese iyi forumlar
Cihazı ilk aldığımda var mıydı bilmiyorum ama son günlerde dikkatimi çekti ; telefonu biraz sert sallayınca ya da 5 - 6 cm yüksekten bir zemine (koltuğa, yatağa vs) bırakınca pop-up kameradan hafif ses geliyor. Sanki içinde bir şey kırılıp kopmuş ve kenarlara çarpıyor gibi. Kameranın açılıp kapanmasında sorun yok, cihazı sıfır aldığım için düşme vs olmadığını da biliyorum. Sizce normal mi? Kullanan/bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Herkese iyi forumlar
Cihazı ilk aldığımda var mıydı bilmiyorum ama son günlerde dikkatimi çekti ; telefonu biraz sert sallayınca ya da 5 - 6 cm yüksekten bir zemine (koltuğa, yatağa vs) bırakınca pop-up kameradan hafif ses geliyor. Sanki içinde bir şey kırılıp kopmuş ve kenarlara çarpıyor gibi. Kameranın açılıp kapanmasında sorun yok, cihazı sıfır aldığım için düşme vs olmadığını da biliyorum. Sizce normal mi? Kullanan/bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kamera lens sesi olabilir. Arka kameraya da hafif tıklatın ordan da ses gelir. Hemen hemen her telefonda olan bir durum.

Oyla:
Üst Alt