Soru Telefon Önerisi?

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Selamlar arkadaşlar.Telefon almayı düşünüyorum.Note 9s alıcaktım fakat fıyatı dün oldukça yukseldı ve o parayı haketmediğini düşünüyorum.P40 lite düşündüm fakat onunda kamerası tatmin etmedi.mi Note 10 yurtdışı onerır mısınız? telefonu cok begendım ama yurtdısı almak korkutuyo açıkçası.Xiaomi veya samsung almayı düşünüyorum.Önerileriniz nelerdir?yardımcı olursanız çok iyi olur.İyi forumlar.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
note 9sin yükselmemiş halide o para etmez ki garantili cihaz alacaksan mix2s var onu al mesela en azından sd845

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
note 9sin yükselmemiş halide o para etmez ki garantili cihaz alacaksan mix2s var onu al mesela en azından sd845
Hocam telefon eski.sd845 olması gerçekten iyi ama ön kamerası bana göre aşırı saçma bi yerde.pek sıcak bakmıyorum.önerin için teşekkür ederim

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bu son fiyatlardan sonra ben de garantisize yönelmeyi düşünüyorum varsa öneriniz bekliyorum ben de

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Bende arayış icerisindeyim note 8 lerin 0 ları malum yollu 1200 - 1500 arası

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Hocam telefon eski.sd845 olması gerçekten iyi ama ön kamerası bana göre aşırı saçma bi yerde.pek sıcak bakmıyorum.önerin için teşekkür ederim

Sahsen o telef9na o parayi vermekdense mix2s daha makul.en azindan kullanim.acisindan tek sorun kameranin altta olmasi olsun. Mi8 2499 du evoda stoklari bitti yoksa o cok daha makuldu her nekadar centik sevmesemde yinede mi8 iyiydi mesela o fiyata. Onun disinda ust seviye cihazlarin fiyatlari hep ucdu mi9 ve s10lite yine en makul seceneklerden
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu son fiyatlardan sonra ben de garantisize yönelmeyi düşünüyorum varsa öneriniz bekliyorum ben de
Garantisiz modellerde ekrana cok dikkat et. Hangi model hangi ekranlarda sorun cikariyor bakmak lazim garantilide onemsemiyorum ekrani ama garantisizse kesin dikkat edin buna. Garantisizlerinde.fiyatlar yuksek bana gore trde fiyatlar vergiden dolayi duble olsugu icin garantisiz getirenlerde fiyati tr fiyatina gore koyuyorlar biraz.

Bende arayış icerisindeyim note 8 lerin 0 ları malum yollu 1200 - 1500 arası

Kayinpedere realme 5i aldirdim o memnun ama
Madoamartkda alici gozuyle elime almamistim hic onunden gectim oyle :) varsa imkaniniz bi kurcalayin bu cihazi 1399a almistim ona sd665 5k batarya 720p ekran ama 6.5 inc bide kasa full plastik

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Sahsen o telef9na o parayi vermekdense mix2s daha makul.en azindan kullanim.acisindan tek sorun kameranin altta olmasi olsun. Mi8 2499 du evoda stoklari bitti yoksa o cok daha makuldu her nekadar centik sevmesemde yinede mi8 iyiydi mesela o fiyata. Onun disinda ust seviye cihazlarin fiyatlari hep ucdu mi9 ve s10lite yine en makul seceneklerden

Garantisiz modellerde ekrana cok dikkat et. Hangi model hangi ekranlarda sorun cikariyor bakmak lazim garantilide onemsemiyorum ekrani ama garantisizse kesin dikkat edin buna. Garantisizlerinde.fiyatlar yuksek bana gore trde fiyatlar vergiden dolayi duble olsugu icin garantisiz getirenlerde fiyati tr fiyatina gore koyuyorlar biraz.

Kayinpedere realme 5i aldirdim o memnun ama
Madoamartkda alici gozuyle elime almamistim hic onunden gectim oyle :) varsa imkaniniz bi kurcalayin bu cihazi 1399a almistim ona sd665 5k batarya 720p ekran ama 6.5 inc bide kasa full plastik
Aman aman hocam aldım o cihazı ertesi gün iade ettim donanım olarak güzel lakin yazılım beş bara etmez. Coloros 6 vardı. Parmak izi düzensiz çalışıyordu wifiden atıp atıp duruyordu birde oyunlarda ekran sapıtıyordu güzel cihaz baya hızlıydı ilk gün 14 15 saat ekran süresi almıştım ama yazılımı çok kötü. Ne güzel max2 cihazım vardı yiğen sağolsun üzarine mıktanıs koyup sabaha kadar sarjda bırakmış sabah bi kalktım ekran sap sarı. Şuan 8a kullanıyorum 400 tl ye aldım 0 garantili işimi görüyo yine 10 15 saat ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda ama malum donanım yetersiz. Bakalım ramazandan sonra bu cihazı pedere bırakıcam malum yolla biraz zorlarsam mi note 10 almayı düşünuyorum ama iyi bir yer bulursam note 8 de alabilirim oda işimi her türlü görür

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Aman aman hocam aldım o cihazı ertesi gün iade ettim donanım olarak güzel lakin yazılım beş bara etmez. Coloros 6 vardı. Parmak izi düzensiz çalışıyordu wifiden atıp atıp duruyordu birde oyunlarda ekran sapıtıyordu güzel cihaz baya hızlıydı ilk gün 14 15 saat ekran süresi almıştım ama yazılımı çok kötü. Ne güzel max2 cihazım vardı yiğen sağolsun üzarine mıktanıs koyup sabaha kadar sarjda bırakmış sabah bi kalktım ekran sap sarı. Şuan 8a kullanıyorum 400 tl ye aldım 0 garantili işimi görüyo yine 10 15 saat ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda ama malum donanım yetersiz. Bakalım ramazandan sonra bu cihazı pedere bırakıcam malum yolla biraz zorlarsam mi note 10 almayı düşünuyorum ama iyi bir yer bulursam note 8 de alabilirim oda işimi her türlü görür

Dedigim gibi kagit ustunde iyi ama elime alip kurcalamadim hic bakmak lazim ben color os u seviyorum aslinda ama cok oldu kullanmayali.
Yazilim olarak miui kullanmayan adamada miui zor geliyor mesela biraz uyum saglamaylada alakali. Bende noten8 i begenmedim.hic elime.aldimmi beni memnun etmedi premiumlukdan uzak zaten. Mi a3 daha hos duruyor elde note 8 tepsi gibi bisey.

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Note 10 cok guzel hoşuma gitti ama fiyatı çok benim için. lite gelırse belkı onu dusunebılırım.

Üst Alt