Sohbet Telefon önerisi

okantagay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Yönetici
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. İyi forumlar. Redmi note8 pro telefonumu sattım ilk xiaomi telefonumdu. Ve biraz bilmeyerek aldım hindistan üretimi olduğundan dolayı bazı sıkıntılar ayrıca mediatek işlemcisinden dolayı brick rom problemleri vs. gibi. Şimdi yeni bir telefon alacağım fakat ne alacağım konusunda aşırı kararsızım. Xiaomi telefonlarda yazılımsal olarak çeşitli ufak tefek sıkıntılar çıktığını gördüm romlarla düzelir büyük ihtimalle bilmediğim için söylüyorum. Ne alacağım konusunda desteklerinizi bekliyorum. Benim için önemli olan aşırı birşey yok. Batarya pubg kamera önemli olanlar. OP7T aklımda var ama başka markalarada bakmak istiyorum note8 pro almadan önce note 10 yada note 10 pro düşünüyordum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba. İyi forumlar. Redmi note8 pro telefonumu sattım ilk xiaomi telefonumdu. Ve biraz bilmeyerek aldım hindistan üretimi olduğundan dolayı bazı sıkıntılar ayrıca mediatek işlemcisinden dolayı brick rom problemleri vs. gibi. Şimdi yeni bir telefon alacağım fakat ne alacağım konusunda aşırı kararsızım. Xiaomi telefonlarda yazılımsal olarak çeşitli ufak tefek sıkıntılar çıktığını gördüm romlarla düzelir büyük ihtimalle bilmediğim için söylüyorum. Ne alacağım konusunda desteklerinizi bekliyorum. Benim için önemli olan aşırı birşey yok. Batarya pubg kamera önemli olanlar. OP7T aklımda var ama başka markalarada bakmak istiyorum note8 pro almadan önce note 10 yada note 10 pro düşünüyordum.
Ek olarak note 8 pro nun kamerasını hiç beğenmedim. Güzel çekmeye çalışıyor ama bana hiç iyi gelmedi fotoğraflar.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Oneplus 7t güzel tercih hocam alabilirsiniz
Xiaomi olarak mi9t pro önerebilirim
Biraz daha bekleyip yurtdışı mi 10 alabilirsiniz
Yada bekleyip redmi k30 pro

okantagay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Yönetici
Konular
6

mi9t pro düşünüyorum ama note8 pro gibi kamerası kötü mü ve batarya performansı nasış

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Oneplus 7T alın eğer note 8 pro kamerasını beğenmediyseniz diğerlerinide pek sevmezsiniz xiaomi cihazların kamerası birbirine benzerdir başka cihaza geçince çok daha iyi süper resimler çektiğini sanıyo çoğu kişi aslında cihazın ekranı daha iyi olduğu için öyle sanılıyo bilgisayarda karşılaştırınca uçar kaçar farklar olmadığını anlıyosunuz ama bu iyi bişey tabi orta seviye diye cihazların kamerasını yerden yere vurmuyo xiaomi.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Mi 9 T kullanıyorum çok iyi Pro alabilirsin pop-up kamerayı olayı çok iyi. ninja~~

okantagay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Yönetici
Konular
6
k30 un ekranı çok fazla büyük. note8 den bile büyük cebe sığmıyor. one plusa herhangi bir roma gerek var mı yazılım kısmı nasıl acaba bilginiz var mı

Mi 9 T kullanıyorum çok iyi Pro alabilirsin pop-up kamerayı olayı çok iyi. ninja~~
boyutu nasıl cebe ve ele oturuşu iyi olan birşey istiyorum

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
k30 un ekranı çok fazla büyük. note8 den bile büyük cebe sığmıyor. one plusa herhangi bir roma gerek var mı yazılım kısmı nasıl acaba bilginiz var mı

boyutu nasıl cebe ve ele oturuşu iyi olan birşey istiyorum
Oneplus alın hiç yazımla oynamayın hocam

Üst Alt