Yardım Telefon önerisi

• Konbuyu başlatan AGK
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 446

AGK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Herkese hayırlı akşamlar dilerim
Uzun zamandır telefon arayısında değildim.
İlk cıktığı zamandan beri iphone 6s kullanıyorum. Yeni bir telefon arayısına girdim mevcut telefonunun hafızası ve artık miladının dolduğunu düşünerek. 7 yıldan fazla süredir ios kullanıyorum. Telefon arayısımda Poco F3 8/256 modelini düşündüm ama android telefonların stabilliği nasıldır? İphone devamı etmeliyim yoksa Poco F3 benim işimi görürmü veya baska bir android telefon mu düşünmeliyim? Poco F3 sorunlu bir telefon mu uzun vadede mutlu olurmuyun. İphone 11&12 modellerinimi tercih etmeliyim. Bütçem 10k cıkabilirim ama nekadar ucuza halledebilirsem okadar iyi dönem olarak belirsizlik yasadığımız bir dönem olduğu için ekonimi anlamında… Simdiden teşekkür ediyorum.
Beklentilerim:
#Min 5 yıl beni idare edebilmeli stabil olmalı
#Oyun oynayan biriyim yüksek gereksinimli oyunlar onuyorum telefonu kullandığım yıllar içerisinde kasma veya baska sorunlar olmamalı
#kamera beklentim orta düzeyde olması yeterli çok iyi beklentim yok tatmin etmesi yeterli

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
AGK, Garantili alacaksınız başka markalara bakın derim,Xiaomi yazılım konusunda sizi üzer, cihaz hakkında bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: AGK

AGK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Gara
AGK, Garantili alacaksınız başka markalara bakın derim,Xiaomi yazılım konusunda sizi üzer, cihaz hakkında bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz...

garantisiz telefon hakkında bilgim yok ne nasıl olur onun için fikrim yurt içi telefonda ama fikrimi değistirmem gerekirmi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
AGK, Bahsettiğiniz modelin garantisizi alınmaz çünkü IMEI işlemi olmuyor ona.

Oneplus modellerine bakabilirsiniz 9R gibi mesela....

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
5 sene kararlı olmasını istediniz, direkt Xiaomi'yi eleyin o zaman hocam. Xiaomi'nin yazılım kalitesizliği yüzünden 2 sene dayanırsa cihaz, şükredersiniz.

Uzun yıllar kullanacaksanız yine iPhone tavsiye ederim. Vivo ve OnePlus da yazılım konusunda iyidir ama uzun kullanımda ne durumda olurlar bilmiyorum.

• Beğen

AGK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Peki üstatlar simdi ben yurt dışı Oneplus 9r aldım. IMEI işlemi yaptırmak istedim, küçük bilgilerimle aylık tekrarlanması veya bir süreyle tekrarlanması gerektiğini okumustum. Bu islemler nasıl oluyor ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
Peki üstatlar simdi ben yurt dışı Oneplus 9r aldım. IMEI işlemi yaptırmak istedim, küçük bilgilerimle aylık tekrarlanması veya bir süreyle tekrarlanması gerektiğini okumustum. Bu islemler nasıl oluyor ?
İşlemi güvenilir biri yaptığı sürece 1 defa yaptıracaksınız. Sonrasında cihazınızı normal bir şekilde kullanabilirsiniz (OnePlus cihazlar için böyle). Bu işlerle uğraşan yazılımcılar var. 50-100₺ arası bir ücret tutuyor genelde.

• Beğen

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Ben poco f3 kullanıyorum telefon guzel gayet de yazın pubg de 90 fps de screen dimming(ekran kararma) sorunu var.Bazen keşke s20 fe alsaydım diyorum s20 fe öneririm sana

• Beğen
Üst Alt