Sohbet Mi9T Pro alacağım 2750tl iyi mi?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam Balıkesirmiş ya sıkıntı. İstanbul içi olaydı iyiydi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonunda evimin yakınında mi9t pro buldum mavi olanından 2750 tlye fiyatta anlaştık adamla, ilk mesaja 1-2 soru ekledim hala alınır mı :) Yoksa yeni modellere mi yönelmeli bu fiyata? Teşekkürler :)

Son düzenleme:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
2.750 ye sıfır kapalı kutu mu alacaksiniz

Ben de mi 9t pro(128) satıyorum , 2.750 yazdım ben de , ama benimki biraz çizik vs var , sizinki sıfır ayarindaysa iyi fiyat

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
2.750 ye sıfır kapalı kutu mu alacaksiniz

Ben de mi 9t pro(128) satıyorum , 2.750 yazdım ben de , ama benimki biraz çizik vs var , sizinki sıfır ayarindaysa iyi fiyat
Sıfır ayarında diyordu hocam. Yine de sordum çizik var mı kutu şarj var mı diye, cevap bekliyorum.

Neleri kontrol etmeliyiz alırken? Pop up kameraya, hoparlörlerine bakacağım bunlar dışında nerelere bakayım?

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Sıfır ayarında diyordu hocam. Yine de sordum çizik var mı kutu şarj var mı diye, cevap bekliyorum.

Neleri kontrol etmeliyiz alırken? Pop up kameraya, hoparlörlerine bakacağım bunlar dışında nerelere bakayım?
O zaman tamam normal fiyat.

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
sakın düşmeyin bu kişi dolandırıcı dikkat ederseniz neredeyse bütün illerde ilan veriyor beni 1800 tl dolandırdı parayıda cep havale şeklinde alıyor referans numarası ile balıkesirde dükkanım var dedi 9t için ygun fiyat verince güvendim telefonuda suriyeli adına kayıtlı adil ubeyd diye çıkıyor

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
hocam internetten özellikle letgo falan gibi neidüğü belirsiz bir yerden ürün alırken iki kere düşünmek lazım bende 9t pro kullanıyorum yurt dışı cihaz çokda memnunum ama kesinlikle telefonu fiili olarak görmeden denemeden para vermeyin bu arada bir konuya daha dikkat çekmek istiyorum ilanda jiletini üstünde yazmış onun ismi jiletin değiş jelatin bunu bilemeyecek kadar kafası çalışmayan adamdan telefon almayın abi. Adam araba satıyor stepne lastik varmı yokmu diye soruyorsun hişletme yazmış cevap olarak sen daha o eşyanın adını bilmiyorsan senin o mala ne kıymetle baktığın belli bence 200 300 tl fazla ver bilindik bi yerden al gerçi 9t pro zor bulunuyor artık üretimi yok ama şans telefon güzel

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam aynı model arkadaşım da var şöyle söyliyim telefon uçuyor çok çok güzel kamerasıda gayet iyi.Yalnız telefon alırken letgo gibi yerlerden değilde yurtdışı kayıtlı garantisiz satan telefonculardan almanızı öneririm diğer telefonu elinize almadan denemeden satan platformlardan birşey almayın dolandırılabilirsiniz

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
bir kaç ay önce olsa mi9tpro 2200-2300'e sıfır kapalı kutu bulunuyordu malum coronadan sonra 2500+ üzeri olması gayet normal yani alınabilir bi fiyat

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam aynı model arkadaşım da var şöyle söyliyim telefon uçuyor çok çok güzel kamerasıda gayet iyi.Yalnız telefon alırken letgo gibi yerlerden değilde yurtdışı kayıtlı garantisiz satan telefonculardan almanızı öneririm diğer telefonu elinize almadan denemeden satan platformlardan birşey almayın dolandırılabilirsiniz
Daha önceden mi 8 lite aldım sıkıntı yoktu hocam. Gidip elden alacağız zaten yaklaşık 1 saat kontrol edeceğiz zaten cihazı. Pop up kameraya bakarım, suya girmişse hoparlorlerde sorun vardır kontrol ederim, ghost var mı diye bakarım. Bunlar dışında neye bakmalı?
hocam internetten özellikle letgo falan gibi neidüğü belirsiz bir yerden ürün alırken iki kere düşünmek lazım bende 9t pro kullanıyorum yurt dışı cihaz çokda memnunum ama kesinlikle telefonu fiili olarak görmeden denemeden para vermeyin bu arada bir konuya daha dikkat çekmek istiyorum ilanda jiletini üstünde yazmış onun ismi jiletin değiş jelatin bunu bilemeyecek kadar kafası çalışmayan adamdan telefon almayın abi. Adam araba satıyor stepne lastik varmı yokmu diye soruyorsun hişletme yazmış cevap olarak sen daha o eşyanın adını bilmiyorsan senin o mala ne kıymetle baktığın belli bence 200 300 tl fazla ver bilindik bi yerden al gerçi 9t pro zor bulunuyor artık üretimi yok ama şans telefon güzel
O eski mesajimdaki adam zaten dolandırıcının teki hocam. Boş boş ilanlar doluydu hesabında. Zaten elden almalı bu tarz ürünleri eğer alacaksak. Ne gibi bir sıkıntı çıkabilir ki?

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Daha önceden mi 8 lite aldım sıkıntı yoktu hocam. Gidip elden alacağız zaten yaklaşık 1 saat kontrol edeceğiz zaten cihazı. Pop up kameraya bakarım, suya girmişse hoparlorlerde sorun vardır kontrol ederim, ghost var mı diye bakarım. Bunlar dışında neye bakmalı?

O eski mesajimdaki adam zaten dolandırıcının teki hocam. Boş boş ilanlar doluydu hesabında. Zaten elden almalı bu tarz ürünleri eğer alacaksak. Ne gibi bir sıkıntı çıkabilir ki?
Hocam mi 9t pronun ghost olması çok zor çünkü ekranı amoled.Cihaza antutu benchmark kurun orada test edin eğer 350.000 lere yakın veya daha üstü bir puan alırsa cihaz sahte değil gerçektir

Üst Alt