Sohbet Mi9T Pro alacağım 2750tl iyi mi?

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Hocam mi 9t pronun ghost olması çok zor çünkü ekranı amoled.Cihaza antutu benchmark kurun orada test edin eğer 350.000 lere yakın veya daha üstü bir puan alırsa cihaz sahte değil gerçektir
Maalesef golf oyunu oynaya oynaya bende ghost screen oldu nasıl geçer diye araştırdım ekran ışığı kısık kullanın demelerinden başka birşey bulamadım gerçi rahatsız etmiyor şimdilik

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Maalesef golf oyunu oynaya oynaya bende ghost screen oldu nasıl geçer diye araştırdım ekran ışığı kısık kullanın demelerinden başka birşey bulamadım gerçi rahatsız etmiyor şimdilik
sizinki ghost değil usta ekran yanığı olmuştur

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Oyunun içindeki mesaj kutusu logosu ve anahtar sembolü ekranda kaldı !
oynarken ekran parlaklığı yüksek oynadı iseniz birde çok ısındıysa ekranda simgeler ve yazılar kalıyor buna ekran yanığı deniyor amoled ekranların özellikle çok oyun oynayanların kronik sorunu

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Lcd ekranlarda ghost ekran olur amoledlerde çok yüksek ışık ayarlarda oyun oynar veya film izlerseniz ekran yanığı oluşabilir hocam o yüzden ekranı kısık olarak kullanmanız tavsiye ediliyor zaten ışığı yüksek ayarlarda açmanız bataryanızın daha çabuk bitmesine ve yıpranmasına yol açar

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Lcd ekranlarda ghost ekran olur amoledlerde çok yüksek ışık ayarlarda oyun oynar veya film izlerseniz ekran yanığı oluşabilir hocam o yüzden ekranı kısık olarak kullanmanız tavsiye ediliyor zaten ışığı yüksek ayarlarda açmanız bataryanızın daha çabuk bitmesine ve yıpranmasına yol açar
Peki bu yanığın bi tedavisi var mıdır?

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29