Telefon Önerisi için acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XiaomiHastası

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 Lite 6/128
Konular
1
Elimdeki note9 pro 6/128 mevcut aşağıdaki fiyat listesi kaçak fiyat listesidir. Telefon alışverişimi genellikle buradan yapıyorum.
Ellerinde 128 GB Poco x3 Pro varmış onu ayırttırdım. Yarın gidip almayı düşünüyorum ama buraya yazıp fikir danışmak istedim.

Bütçem çok yok note 9 proyu verip (artık kaçtan alacaklarsa) yeni alacağım telefonun fiyatından düşecekler.

Şimdi x4 pro zaten x3ün yanına yaklaşamıyor, 11T Pro ya bütçem yetmiyor .

Sizin öneriniz ne olur.

PUBG Mobile için yeniliyorum cihazı.
(bıktık fps droplardan note9 pro da 😅)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Konuyu yanlış hesapla açmışım neyse buradan takip edeceğim artık.

Poco x3 Pro 128 GB modeline 5.000 fiyat çektiler, note 9 pro yu verip üzerine 2-3 bin ile kapatırım bu alışverişi ama aklımda da en kötü Note 11 Pro var. X3 256 gb olsaydı hiç düşünmezdim anında gider alırdım ama 8 yerine 6 ram biraz tedirgin etmiyor değil .

UzunLafınKısası

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 10T
Konular
15
Hocam Poco x3 pro alacağınıza 2. el yurtdışı Mi 10T alırsıa kayıt için anakarta müdahale ediliyor. Mi 10Tde yazılımsal. Hem Mi 10T daha performanslı hemde anakarta birşey oldu mu derdiniz yok.
90 fps Mi 10Tde varsayılan olarak açık geliyor.

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Hocam Poco x3 pro alacağınıza 2. el yurtdışı Mi 10T alırsınız. Pocolarda kayıt için anakarta müdahale ediliyor. Mi 10Tde yazılımsal. Hem Mi 10T daha performanslı hemde anakarta birşey oldu mu derdiniz yok.
Şuan kapalı kutu x3 kalmamıştır , imeisi çakılıdır o gidip teslim alacağım direk. Mi 11T için ne düşüyorsunuz. MediaTek Dimensity 1200 kullanıyor, 860 tan ne kadar performanslı olur, ısınınca kasar mı oyun acaba.

UzunLafınKısası

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 10T
Konular
15
Şuan kapalı kutu x3 kalmamıştır , imeisi çakılıdır o gidip teslim alacağım direk. Mi 11T için ne düşüyorsunuz. MediaTek Dimensity 1200 kullanıyor, 860 tan ne kadar performanslı olur, ısınınca kasar mı oyun acaba.
Mi 11T güzel ama oyunda Mi 10T ile karşılaştırılamaz tabiki. İkisiylede oynamış birisi olarak söylüyorum Mi 10T çooooooook daha iyi
Isındıkça ikisinde de performans düşüyor ama Mi 10T çok daha stabil kalıyor.
Sadece performans olarak değil genel cihaz olarak düşünürsek Mi 11T daha iyi oluyor
Ben şu an poco x3 pro almayı doğru bulmuyorum ona alternatif 10t var
X3 pro ile 11T arasında oyunda hiçbir fark yok

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Ben cihazın bana oyunda vereceği performansa bakıyorum, şuan alacağım her hangi bir cihaz elimdeki note 9 pro dan ne kadar kötü olabilir ki zaten. (ki note 9 pro da bile 58-60 fps oynuyorum) tek sorunu fps drop , gına geldi takılmalarından ondan değişmek istiyorum. 11T de imei sorunu varmış sanırım şuan araştırıyorum tüm cihazları. 10T ellerinde varsa yarın gittiğimde ona da bakacağım bi göz atayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt