Yardım Telefon Önerisi (4000 TL)

• Konbuyu başlatan Shox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 1K

Shox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
10
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
4000
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhabalar.
4000tl bütcem var. xiaomi olmak zorunda değil ama gönlüm bu markadan yana.
hangi telefonu almalıyım öneriniz nedir?
çok sık olmasada resim çekerim ayrıca oldukça sık not tutarım.
oynadığım birkaç oyun var genelde onlara takılırm. ( Asphalt 9 , Rise of civilization , art of conquest , eternium )
sosyal medya çok kullanmam internetten video ve müzik nadiren dinler veya izlerim film izlemem.
Biraz sıkıcı şekilde kullanırım :)
şu anda Mi6 kullanıcısıyım bu band-20 eksikliğinden dolayı 4,5G bağlantıyı herzaman alamıyorum ondan dolayı çok sıkıntı çekiyorum mümkünse önereceğiniz cihazda bu tür sıkıntılar olmasın.
Öneriniz neler olurdu?
Teşekkürler.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bulabilirseniz Samsung Note FE veya üzerine biraz daha koyup Note 8 öneririm, sık sık not aldığınız için çok işinize yarar ve kamerası halen çok yeterli ayrıca PIE güncellemesini de aldı.

Edit;
Bu paralara Xiaomi, Meizu gibi markalarda daha performanslı cihazlar da mevcut. Önerim not alma alışkanlığınıza göredir.

Son düzenleme:

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Mix3 öneririm ya da oppo meizu veya vivoya da bakabilirsiniz...

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Operatör olarak ne kullanıyorsunuz. Telefondan memnunsanız operatör değişikliğini düşünebilirsiniz.

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bu Fiyat bandından alınabilecek Gerek Donanım , Gerek ise Tasarım olarak en iyi cihazlar şüphesiz Xiaomi Mi Mix 3 ve Mi 9'dur.

Mix 3 ten başlayacak olur isek ,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

6.39 İnch boyutunda Neredeyse Full Ekran deneyimi sunan çentiksiz Ekranı , Kızaklı Tasarımı , Başarılı kamerası , Snapdragon 845 İşlemcisi ile bütünüyle bir 'Sanat' demek yanlış olmaz.
Mix 3 ün tasarımı gerçekten çok cezbedici.
4000 - 4300 TL aralığında Alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.
Ancak güvenilirlik ve iyi bir destek için https://market.miuiturkiye.net/xiaomi-mi-mix-3-128-gb Marketimizi tavsiye ederim.

Mi 9 'a gelecek olur isek ,

Bildiğiniz üzere Xiaomi 'nin en yeni cihazı olan Mi 9 , 7 nm CPU üretim teknolojisi ile üretilen
Piyasanın en hızlı ve de en az güç tüketen işlemcisi olan Snapdragon 855 ve
Adreno 640 Grafik biriminden güç alıyor.
Kamera kısmında ise şuanda DxOMark 'tan 107 puan alarak zirvelerde bulunan Mi 9 48 + 16 + 12 MP 'lik 3 arka kamera ve de 20 MP 'lik Selfie Kamerası ile birlikte
Fotoğraf konusunda da Çok başarılı işler çıkartan bir Telefon olarak karşımıza çıkıyor.
Henüz ülkemizde resmi olarak satışı bulunmasada Sahibinden.com da Pasaport Kayıtlı veya Kayıtsız olarak 3800 - 4400 TL civarlarında bulunabiliyor.​

Yapacağınız tercih ile alacağınız cihaz şimdiden hayırlı olsun hocam :)

Shox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulabilirseniz Samsung Note FE veya üzerine biraz daha koyup Note 8 öneririm, sık sık not aldığınız için çok işinize yarar ve kamerası halen çok yeterli ayrıca PIE güncellemesini de aldı.

Edit;
Bu paralara Xiaomi, Meizu gibi markalarda daha performanslı cihazlar da mevcut. Önerim not alma alışkanlığınıza göredir.
Samsungu sevemedim bir türlü oneri için teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Operatör olarak ne kullanıyorsunuz. Telefondan memnunsanız operatör değişikliğini düşünebilirsiniz.
Vodafone kullanıyorum. Elimdeki telefondan memnunum ama onu eşim istiyor o nedenle almışken kendime güzel bir fiyat performans telefonu alayım istiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu Fiyat bandından alınabilecek Gerek Donanım , Gerek ise Tasarım olarak en iyi cihazlar şüphesiz Xiaomi Mi Mix 3 ve Mi 9'dur.

Mix 3 ten başlayacak olur isek ,

6.39 İnch boyutunda Neredeyse Full Ekran deneyimi sunan çentiksiz Ekranı , Kızaklı Tasarımı , Başarılı kamerası , Snapdragon 845 İşlemcisi ile bütünüyle bir 'Sanat' demek yanlış olmaz.
Mix 3 ün tasarımı gerçekten çok cezbedici.
4000 - 4300 TL aralığında Alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.
Ancak güvenilirlik ve iyi bir destek için https://market.miuiturkiye.net/xiaomi-mi-mix-3-128-gb Marketimizi tavsiye ederim.

Mi 9 'a gelecek olur isek ,

Bildiğiniz üzere Xiaomi 'nin en yeni cihazı olan Mi 9 , 7 nm CPU üretim teknolojisi ile üretilen
Piyasanın en hızlı ve de en az güç tüketen işlemcisi olan Snapdragon 855 ve
Adreno 640 Grafik biriminden güç alıyor.
Kamera kısmında ise şuanda DxOMark 'tan 107 puan alarak zirvelerde bulunan Mi 9 48 + 16 + 12 MP 'lik 3 arka kamera ve de 20 MP 'lik Selfie Kamerası ile birlikte
Fotoğraf konusunda da Çok başarılı işler çıkartan bir Telefon olarak karşımıza çıkıyor.
Henüz ülkemizde resmi olarak satışı bulunmasada Sahibinden.com da Pasaport Kayıtlı veya Kayıtsız olarak 3800 - 4400 TL civarlarında bulunabiliyor.​

Yapacağınız tercih ile alacağınız cihaz şimdiden hayırlı olsun hocam :)
Mi 9 çıktığından hiç haberim olmadı. Biraz araştıracağım. Market fiyatlari jvk garantisi olduğundan yüksek geldi bana. Bir kvk içinde 500tl vermeyi düşünmüyorum. Bu zamana kadar aldığım hiçbir telefonda servise yolum düşmedi çok şükür. 4000 tl bandında mix3 bulabileceğimi düşünüyorum içimden geçende bu modeldi kısmetse tabiki.

Son düzenleme:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Elimde siyah mi9 var sıfır km istersen değerlendirebilirsin 8/128

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Merhabalar.
4000tl bütcem var. xiaomi olmak zorunda değil ama gönlüm bu markadan yana.
hangi telefonu almalıyım öneriniz nedir?
çok sık olmasada resim çekerim ayrıca oldukça sık not tutarım.
oynadığım birkaç oyun var genelde onlara takılırm. ( Asphalt 9 , Rise of civilization , art of conquest , eternium )
sosyal medya çok kullanmam internetten video ve müzik nadiren dinler veya izlerim film izlemem.
Biraz sıkıcı şekilde kullanırım :)
şu anda Mi6 kullanıcısıyım bu band-20 eksikliğinden dolayı 4,5G bağlantıyı herzaman alamıyorum ondan dolayı çok sıkıntı çekiyorum mümkünse önereceğiniz cihazda bu tür sıkıntılar olmasın.
Öneriniz neler olurdu?
Teşekkürler.
Meizu 16 th bakar mısın

Üst Alt