Soru Telefon Önerisi (3500-4500) -Ocak 2022-

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Arkadaşlar merhaba.Mi 8 SE telefonum emmc arızası verdiği için yeni bir telefon şart oldu.
3500-4500 fiyat bandında beni Mi 8 SE de yaşadığım memnuniyeti yaşatacak bir telefon arıyorum.Mi 8 SE de en çok sevdiğim özellik akıcılık ve Amoled ekranıydı.Bu ölçüde bir telefon bakınıyorum
Bütçem en fazla 4500 olabilir(taksitli alacağım) günümüz şartlarına göre telefon önerilerinizi bekliyorum.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Taksitli alacağım demişsiniz, yani yurtdışı bakmıyorsunuz değil mi hocam ?

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
İllaha amoled cihaz istiyorsanız Redmi Note 10s bakabilirsiniz hocam. Şu an en f/p cihazı o gözüküyor. Fakat ekranı 60hz günümüz için düşük gelebilir. Eğer amoled yerine yüksek hz(120) ekran isterseniz ise Poco x3 Pro iyi bir tercih olacaktır. İkisi arasından bir tercih yaparsanız ise Poco x3 Pro çok daha güçlü bir cihaz. İki cihazı tıklayarak kıyaslayabilirsiniz.

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
İllaha amoled cihaz istiyorsanız Redmi Note 10s bakabilirsiniz hocam. Şu an en f/p cihazı o gözüküyor. Fakat ekranı 60hz günümüz için düşük gelebilir. Eğer amoled yerine yüksek hz(120) ekran isterseniz ise Poco x3 Pro iyi bir tercih olacaktır. İkisi arasından bir tercih yaparsanız ise Poco x3 Pro çok daha güçlü bir cihaz. İki cihazı tıklayarak kıyaslayabilirsiniz.
Hocam ben galiba illa amoled olsun istiyorum.Diğer taraftan Note 10s nin kamerası ve işlemcisi beni çok düşündürüyor.Aceba pişman eder mi diye.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Mi 8 SE sonrası bu segmentteki cihazlar sizi kesmez hocam. Mİ 8 SE hem kamera hem donanım hem de tasarımsal anlamda döneminde çok güzel cihazdı. Bu kurla alabileceğiniz cihazlarda belli özelliklerinde noksanlık mevcut maalesef. Taksit işi olmasaydı Mi 10T 8/128 tam size göre cihazdı aslında.

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Mi 8 SE sonrası bu segmentteki cihazlar sizi kesmez hocam. Mİ 8 SE hem kamera hem donanım hem de tasarımsal anlamda döneminde çok güzel cihazdı. Bu kurla alabileceğiniz cihazlarda belli özelliklerinde noksanlık mevcut maalesef. Taksit işi olmasaydı Mi 10T 8/128 tam size göre cihazdı aslında.
Ülkenin ekonomik durumu malum hocam.Sizin bu fiyat bandında bir öneriniz var mıdır.En mantıklı bu olur diyeceğiniz?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Garantili cihaz alarak hata yapmayın çünkü aldığınız cihazda garantiyi bozmak zorunda kalıcaksınız rom atarak.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Ülkenin ekonomik durumu malum hocam.Sizin bu fiyat bandında bir öneriniz var mıdır.En mantıklı bu olur diyeceğiniz?
Hocam neredeyse 30-40 dakikadır cihaz bakıyorum ama cihaz yok bu fiyata sizi üzmeyecek. Yurtdışı olmadan güzel cihaz yok maalesef, tercihim Redmi Note 10S olurdu eğer ikisi arasında olsaydı oyun oynamayacaksanız şayet.

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Garantili cihaz alarak hata yapmayın çünkü aldığınız cihazda garantiyi bozmak zorunda kalıcaksınız rom atarak.
Global rom yüklü olarak gelmiyorlar mı hocam?
Eğer beni Mi 8SE gibi rom du twrpydi uğraştıracaksa ben farklı marka telefon bakayım çünkü çok sevdiğim Mi 8SE'nin en nefret ettiğim tarafı bu rom twrp tarafıydı.

Üst Alt