Yardım Telefon miui yazisinda kaldi

DamsızKovboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Arkadaslar hayirli gunler gece normal bi sekilde telefonumu biraktim sabah kalktigimda bisey yoktu bi kac yere dokunmadi bende yeniden baslattim lakin miui yazisinda kaldi acilmiyor kafayi yicem bilgilerim olmasa wipe data yapicam ama baska turlu kurtaramaz miyiz ?

DamsızKovboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaslar hayirli gunler gece normal bi sekilde telefonumu biraktim sabah kalktigimda bisey yoktu bi kac yere dokunmadi bende yeniden baslattim lakin miui yazisinda kaldi acilmiyor kafayi yicem bilgilerim olmasa wipe data yapicam ama baska turlu kurtaramaz miyiz ?
fastboot ekranına alıp saçma sapan bekledim 20 dk kadar sonra geldim ve açma kapama tuşuna basılı tuttum açıldı gün içerisinde çok kez denedim ama olmamıştı hatta bataryyı bile söküp taktım herneyse rom atmadan herşey kendi kendine yerine geldi iyi forumlar :)))

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
redmi note 7 var kardeşimde ondada böyle oldu sarja taktık 1 saat sonra kendi açıldı sarjı 20 den asagı düşünce böyle yapıyor anlamadım bende

DamsızKovboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
redmi note 7 var kardeşimde ondada böyle oldu sarja taktık 1 saat sonra kendi açıldı sarjı 20 den asagı düşünce böyle yapıyor anlamadım bende
Ustam hayirli aksamlar ben sorunun kaynagini buldum poco baslatici yapiyor bunu güncellemeleri kaldirip play storeden tekrar yukledim duzeldi hic bir yere basmamaya basladi bu sefer elimdeyken gordum ve olayi yakaladim bununla ilgili play storede ki poco baslatici yorumlarini okursaniz anlarsiniz nd demek istedigimi iyi aksamlar :))

Üst Alt