Yardım Telefon Mi Ekranında Kaldı

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhaba, Note 5 pro cihazım havoc os güncellemesi yaparken mi ekranında kaldı. Farklı twrpler denedim en son pitchblack'i kurdum romu tekrar flaşladım fakat telefon hala mi ekranından ileri gitmiyor. Fastboota ve twrp ekranlarına geliyor ama mi ekranından ileri gitmiyor yine de nasıl çözebilirim bu durumu?

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Denemedim hocam fakat zaten olay şöyle oldu güncelleme var diye bildirim geldi indirdim sonra recoveryden elle yüklenmesi gerek uyarısı çıktı tamam dedim işte android sistemi hazırlanıyor vs. dedi sonra telefon kapandı tekrar açıldı mi ekranından öteye gitmedi bekledim 5-10 dakika falan hiç değişiklik olmadı. TWRPyi kendim açtım güncellemeyi yükledim yine aynı ekran. Wipe data, cache, dalvik, system yapıp flaşladım yine aynı. Şimdi öncekini flaşlayıp deneyeyim olmazsa yazayım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir alt sürümü tekrar kurmayı denediniz mi hocam
Oldu hocam eski sürümle açıldı telefon teşekkürler. İlginç bir şey ama ilk kez başıma geldi.

Son düzenleme:
Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Denemedim hocam fakat zaten olay şöyle oldu güncelleme var diye bildirim geldi indirdim sonra recoveryden elle yüklenmesi gerek uyarısı çıktı tamam dedim işte android sistemi hazırlanıyor vs. dedi sonra telefon kapandı tekrar açıldı mi ekranından öteye gitmedi bekledim 5-10 dakika falan hiç değişiklik olmadı. TWRPyi kendim açtım güncellemeyi yükledim yine aynı ekran. Wipe data, cache, dalvik, system yapıp flaşladım yine aynı. Şimdi öncekini flaşlayıp deneyeyim olmazsa yazayım.

Oldu hocam eski sürümle açıldı telefon teşekkürler. İlginç bir şey ama ilk kez başıma geldi.

Yeni surumde sorun varmış demek ki hocam.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18

En temizi romu sitesinden indrimek hocam.

Oyla:

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
En temizi romu sitesinden indrimek hocam.
Öyle yapmıştım zaten hocam direkt sourceforge mi ne öyle bir siteye atmıştı beni. Romda sorun olduğunu sanmıyorum da ben bir işlemi hatalı yaptım galiba birazdan tekrar deneyeceğim.

Oyla:

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Ben kurdum otomatik güncelleme ile indirerek son sürümü otomatik twrpye gecerek kurdu sorunsuz açıldı yeni surumde sorun yok bence. Sizde siteden indirerek elle kurduğunuz için sorun olmuş

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ben kurdum otomatik güncelleme ile indirerek son sürümü otomatik twrpye gecerek kurdu sorunsuz açıldı yeni surumde sorun yok bence. Sizde siteden indirerek elle kurduğunuz için sorun olmuş

İlk işlemde ben de sizin gibi yaptım fakat bende twrp'ye geçmeyip mi ekranında kaldı. Bir önceki sürümdeyim hala yeni sürümü siteden indirip eskinin üzerine yükledim yine mi ekranında kaldı o yüzden eski sürümü geri yükledim tekrar.

Oyla:

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
İlk işlemde ben de sizin gibi yaptım fakat bende twrp'ye geçmeyip mi ekranında kaldı. Bir önceki sürümdeyim hala yeni sürümü siteden indirip eskinin üzerine yükledim yine mi ekranında kaldı o yüzden eski sürümü geri yükledim tekrar.
Simdi güncelleme yaparsanız yine ayni durumla mı karşılaşırsınız acaba?

Oyla:
Üst Alt