Yardım Telefon kilitli

huskypanp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
arda
Cihazım
mi10t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
mi10t
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar telefonum durup dururken kapandı ve mi logosunda saatlerce kaldı açılmadı resetledim çok kez bir şey değişmedi daha sonra tüm verileri sildim şimdi de "this device is locked" diyor hesap bilgilerim var fakat açmaya çalıştığımda şifre istiyor basıyorum klavye çıkmıyor wi-fiye bağlanma yerine tıkladığımda ise ekran gidiyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Yaklaşık 1 ay önce benim de başıma aynı şey geldi, sabaha kadar uğraştım, hangi romu attıysam, aynı şekilde klavye çıkmıyordu ve wifiye bağlanma yerine tıkladığımda ekran gidiyordu

Sonunda XiaoMiTool V2 ile MİUİ Global rom attım ve cihaz çok şükür açıldı...tabiki benim BL kilidim açıktı,şimdilerde ise, onca yıllık birikimim ve tecrübeme rağmen herhangi bir rom atmaya cesaret edemiyorum...

Size bunları yazmadan önce belki birileri başka bir çözüm önerir ve bende bundan yararlanırım diye düşünmüştüm ama yazan veya çözüm sunan olmadı...İnşallah siz benim dediğimle cihazınızı kurtarabilirsiniz, BL kilidiniz açık değilse, o zaman size sanırım Sayın H.kadioglu hocam yardımcı olacaktır diye düşünüyorum

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk

Oyla:

huskypanp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
arda
Cihazım
mi10t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomitoolv2,miflashtool,xiaomi kendi unlock uygulamasını denedim fakat hiçbiri çalışmadı,teşekkürler cevap için.

Oyla:

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
sorunun düzelmediyse eğer telefonuna uygun ilk çıkan fastboot romu Mi flash tool ile yuklemeyi denermisin ? hesap bilgilerin kilitli kalmış gibi 4 yil önce felan benimde başıma geldi nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum miui hesabından telefonu mu sildim naptım bilmiyorum ama miui dışında bir rom atarsa telefon açılıyordu benim miui rom atarsam kilitleniyordu sifre istiyordu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

wifi şifresine kaldırıp da deneyebilirsin sifre girmene gerek kalmaz birde bu yöntemi buldum deneyebilirsin
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt