Soru Telefon kilidi

Es-Es Alp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Note 8
Konular
2
Merhaba herkese iyi geceler ben Xiaomi note kullanıyorum donma ve kasmalar yüzünden hard reset yaptım ancak bir şey oldu ve telefonum kilitlendi active kodu istiyor telefon numarası da mevcut ama ne kod geliyor neden ben bu sorunu nasıl çözebilirim bilmiyorum eğer bilgi sahibi arkadaş var ise ve yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada adım Alp . Şimdiden teşekkür ederim..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
numaranıza kod gelmediğine göre demek ki hesap size ait değil. Yada telefon numaranızı değiştirmişsiniz. 2. el aldıysanız eski sahibinin mi hesabı içinde olabilir..

Oyla:

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Merhaba herkese iyi geceler ben Xiaomi note kullanıyorum donma ve kasmalar yüzünden hard reset yaptım ancak bir şey oldu ve telefonum kilitlendi active kodu istiyor telefon numarası da mevcut ama ne kod geliyor neden ben bu sorunu nasıl çözebilirim bilmiyorum eğer bilgi sahibi arkadaş var ise ve yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada adım Alp . Şimdiden teşekkür ederim..
Aktif kod için, internet bağlantını değiştir (örneğin vpn'e bağlıyken), bu şekilde bir denermisin. Çünkü xiaomi server ile bağlantı da sıkıntı olabilir. gönderdiğiniz komut internet bloğundan dolayı servere iletmiyorsa mesaj da gelmeyebilir. Ayrıca mi hesabınıza ( ) mail adresiniz ile giriş yapıp bilgilerini kontrol etmeye çalış, yanlış hatırlamıyorsam oradan da kayıtlı olan telefon numaraya mesaj gönder seçeneği vardı. Yine de bağlantıyı da incele belki faydası olur

Oyla:
Üst Alt