Yardım telefon kendi kendine bişeyler yapıyor

TechnoBiciriq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X6 Pro 5G
Konular
2
ben normalde oyun yöneticisinin kisayolunu kaldirmistim.ama bi anda ana ekranda oyun yoneticisi belirdi.illa butun reklamlari sildircem.zaten mi picksi sildim.bi kerede güvenlik uygulamasının yetkilendirmesini geri almıştım sonra ben basmadan geri vermiş.illa samsung he

Server 2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunahan
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
2
ben normalde oyun yöneticisinin kisayolunu kaldirmistim.ama bi anda ana ekranda oyun yoneticisi belirdi.illa butun reklamlari sildircem.zaten mi picksi sildim.bi kerede güvenlik uygulamasının yetkilendirmesini geri almıştım sonra ben basmadan geri vermiş.illa samsung he
4 dakika konuyu anlamaya çalıştım ne yalan söyliyim. Anladığım kadarıyla kısayol kendi kendine ekleniyor ve kaldırınca geri geliyor doğrumu? Mesele reklamsa ayarlardan kapatılıyor.

aftpro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
redmi 11
Konular
0
Samsungun kendi gereksiz uygulamaları yok mu içinde. Güvenlik dışında birçok uygulamayı rootsuz cmd ile kaldırmak mümkün

TechnoBiciriq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X6 Pro 5G
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 dakika konuyu anlamaya çalıştım ne yalan söyliyim. Anladığım kadarıyla kısayol kendi kendine ekleniyor ve kaldırınca geri geliyor doğrumu? Mesele reklamsa ayarlardan kapatılıyor.
evet kendi kendine geri geldi kisayol
termux ile silsem mi

Üst Alt