Çözüldü Telefon kapalıydı 10 saat sonra açtım %3 şarjı yukseldi

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
Poco x3
Bootloader Kilidi
Açık
Başlıkta yazdigim gibi poco x3 cihazımı sabah 8de kapattım öğlen saat 4 de açtığımda %3 şarjı yükselmişti 10 du 13 olmuştu normal midir ?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Başlıkta yazdigim gibi poco x3 cihazımı sabah 8de kapattım öğlen saat 4 de açtığımda %3 şarjı yükselmişti 10 du 13 olmuştu normal midir ?
Bu normal değil aslında, cihazınız yeni alınmış bir cihaz ise yazılımla alakalı bir sorun olmuştur ve değerleri farklı gösteriyor olabilir. eğer imkanınız varsa yeniden rom yükleyin ve temiz kurulum yapın. Bataryayı tam kapasite kullanın yoğun şekilde ve değerlere aldırmayın, bakın bakalım ne kadar süre gidiyor. Eğer şarjınız kısa sürede bitiyor ve batarya zayıf uyarısı veriyorsa bataryanızla ilgili bir sorun vardır.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu normal değil aslında, cihazınız yeni alınmış bir cihaz ise yazılımla alakalı bir sorun olmuştur ve değerleri farklı gösteriyor olabilir. eğer imkanınız varsa yeniden rom yükleyin ve temiz kurulum yapın. Bataryayı tam kapasite kullanın yoğun şekilde ve değerlere aldırmayın, bakın bakalım ne kadar süre gidiyor. Eğer şarjınız kısa sürede bitiyor ve batarya zayıf uyarısı veriyorsa bataryanızla ilgili bir sorun vardır.
batarya ile herhangi bir sorun yaşamıyorum bu arada oluşturduğum iki konunun içeriğini okusaydınız keşke...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.5,2 günü rahat çıkarıyor hocam

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
batarya ile herhangi bir sorun yaşamıyorum bu arada oluşturduğum iki konunun içeriğini okusaydınız keşke...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.5,2 günü rahat çıkarıyor hocam
Cihazım poco x3 %5 den %100e kadar şarj ederken %70lerde sıcaklık 42derece yi buluyor ve hızlıca düşüyor. normal midir ?
Okudum hocam, ikisi de bataryanızla ilgili konu. Bu sorunu bu başlık altına ekleme olarak da yazabilirsiniz. Eğer 2 günü rahat çıkartıyorsa bataryanızda sorun yok demektir, farklı bir yazılım atarak yada verileri temizleme yaparak romu yeniden kurarsanız deneme şansınız olur. Farklı seçenekler sunabilir diğer arkadaşlarımız.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okudum hocam, ikisi de bataryanızla ilgili konu. Bu sorunu bu başlık altına ekleme olarak da yazabilirsiniz. Eğer 2 günü rahat çıkartıyorsa bataryanızda sorun yok demektir, farklı bir yazılım atarak yada verileri temizleme yaparak romu yeniden kurarsanız deneme şansınız olur. Farklı seçenekler sunabilir diğer arkadaşlarımız.
Teşekkürler hocam.

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek