Yardım telefon kafasına göre şarj alıyor

Ys.orj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ys.orj
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
2
dün gece şarja taktım bi 2-3 dk şarj oldu sonra olmamaya başladı şarj aletini çıkarmadım sabaha kadar dolar belki diye dolmadı başka şarj kablosuyla vs denedim yine olmadı sonra telefon kapandı biraz şarj kablosuyla oynadım takılıyken şarj almaya başladı sorun kabloda değil muhtmln telefon tamamen kafasına göre şarj alıyor öncedende 2-5 saniye sonra şarj almaya başlıyordu hata ayıklamayı aç kapa yapınca düzeliyordu telefon şimdi yine şarj almıyor hyperos1.3 yüklü sizce nedendir

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sporcu
Konular
37
Benim tahminime göre şarj soketinde sıkıntı var..
Çünkü anlattıklarınızın aynısını daha önce eski POCO X3 NFC cihazımda yaşamıştım ve şarj soketi değiştirince düzelmişti.

Ys.orj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ys.orj
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim tahminime göre şarj soketinde sıkıntı var..
Çünkü anlattıklarınızın aynısını daha önce eski POCO X3 NFC cihazımda yaşamıştım ve şarj soketi değiştirince düzelmişti.
sanmıyorum telefonu tamamen kapatıp 10dk bekleyince şarj olmaya başlıyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Eğer soket arızası değil diyorsanız ki sanmıyorum dediğinize göre öyle diyorsunuz, romu baştan kurarak yada farklı bir roma geçerek bunu test edebilirsiniz. Bana da yazılımla ilgili değil gibi geliyor.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
dün gece şarja taktım bi 2-3 dk şarj oldu sonra olmamaya başladı şarj aletini çıkarmadım sabaha kadar dolar belki diye dolmadı başka şarj kablosuyla vs denedim yine olmadı sonra telefon kapandı biraz şarj kablosuyla oynadım takılıyken şarj almaya başladı sorun kabloda değil muhtmln telefon tamamen kafasına göre şarj alıyor öncedende 2-5 saniye sonra şarj almaya başlıyordu hata ayıklamayı aç kapa yapınca düzeliyordu telefon şimdi yine şarj almıyor hyperos1.3 yüklü sizce nedendir
eski bir tamirci olarak öncelikle sarj soketinin içini kontrol edin cihaz kapalıyken igne yardımıyla içi temiz oldugundan emin olun eğer sorun devam ediyorsa cihazın sarj bordu veya flexin de bir sorun olabilir daha 2 gün önce bu şekilde olan bir cihazı yaptım flex ve bordu değiştirmedim sarj bordundan aldıgım + ucu anakart üzerindeki + uca lehimledim bu kadar cihazın içini açıp işlemler yapmanızı önermem çok pahalıya mal olabilir profesyonel olarak yapılması lazım

Ys.orj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ys.orj
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
2
Eğer soket arızası değil diyorsanız ki sanmıyorum dediğinize göre öyle diyorsunuz, romu baştan kurarak yada farklı bir roma geçerek bunu test edebilirsiniz. Bana da yazılımla ilgili değil gibi geliyor.
şimdi miui 14.10 kurcamda kesinlikle yazı9lım ile ilgili cihazı fast moda aldığımda usb çekene kadar fastmoddan çıkmıyor mesela eğer soket arızası olsaydı çıakrdı fast moddan

Ys.orj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ys.orj
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
2
Telefonda düzelme yok hala kafasına göre şarj oluyo

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
Şarj soketi sorunu ben de zamanında yaşadım poco x3 pro vardı.

Üst Alt