Yardım Telefon ısınınca dokunmatik bozuluyor

Ercankhvc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
24
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı 11.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese selamlar. Telefon ısınınca dokunmatik baya bir gidiyor. Ve çok çabuk ısınıyor. Redmi note 6 pro 4/64gb kullanıyorum hele ki pubg Mobile oynarken 10 dakika oynayinca 45 derece gibi bir miktara yükseliyor ve oyun oynanamaz hale geliyor. Telefonu 7 kere sifirladim hala düzelmedi. Normalde yoktu sanırım 11.0.2.0 güncellemesinden dolayı olmaya başladı.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Önceki konunuzda imei gitti teşekkürler yazmışsınız noldu o durum?
birde yanlış anlamayın ama haftada 1 aynı konuyu açıyosunuz ve yazılanları ciddiye almıyosunuz.
tekrar söylüyorum note 6 pro oyun cihazı değil hatta pubg gibi optimizasyon özürlüsü bi oyun cihazı hiç değil.
bu cihaz modeli alıcısına sadece kamera ve batarya performansı vaadediyor.
son olarak burdaki arkadaşlar hokus pokus yapamazlar size cihazı sıfırlayın veya mi flashtan rom atın diyecekler. bunun bi tık üstü custom rom + kernel atıp cihazı pubg için zorlamak olucaktır buda telefonunuzu bi kaç aya hurdaya çevirir zaten.

Oyla:

Ercankhvc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceki konunuzda imei gitti teşekkürler yazmışsınız noldu o durum?
birde yanlış anlamayın ama haftada 1 aynı konuyu açıyosunuz ve yazılanları ciddiye almıyosunuz.
tekrar söylüyorum note 6 pro oyun cihazı değil hatta pubg gibi optimizasyon özürlüsü bi oyun cihazı hiç değil.
bu cihaz modeli alıcısına sadece kamera ve batarya performansı vaadediyor.
son olarak burdaki arkadaşlar hokus pokus yapamazlar size cihazı sıfırlayın veya mi flashtan rom atın diyecekler. bunun bi tık üstü custom rom + kernel atıp cihazı pubg için zorlamak olucaktır buda telefonunuzu bi kaç aya hurdaya çevirir zaten.
4 GB ram ve snapdragon 636 ile oyunda kötü performans mı daha ne olabilir general mobile değil bu telefon 1600 TLlik telefondan bahsediyoruz arkadaşım 900TLlik samsungla sıkıntısız oynuyor ben 4 GB ram ve SD 636 ile neden bu kadar kötü performans aldığımı soruyorum. Daha kötü telefonlarda oynadım performansı bu kadar kötü değildi.

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
GPU dan dolayıdır sadece işlemciye bakmamak gerek.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam size durumu izah edeyim pubg oyunuda güncelleniyo değişiklikler yapılıyo iyi veya kötü.
Şu sıralar çoğu kişi şikayetçi emin olun 4000 TL'lik sd855'li başka bir markanın cihazını kullanıpta gruplarda şikayet eden arkadaşlar görüyorum.
6 ay önceki pubg ile şuanki pubg aynı değil son dönemde yeni anti hile sistemleri vs getirdiler siz farketmesenizde oyun arkaplanda bi sürü şeyi denetliyor cihazı yoruyo haliyle.

Oyla:

Ercankhvc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam size durumu izah edeyim pubg oyunuda güncelleniyo değişiklikler yapılıyo iyi veya kötü.
Şu sıralar çoğu kişi şikayetçi emin olun 4000 TL'lik sd855'li başka bir markanın cihazını kullanıpta gruplarda şikayet eden arkadaşlar görüyorum.
6 ay önceki pubg ile şuanki pubg aynı değil son dönemde yeni anti hile sistemleri vs getirdiler siz farketmesenizde oyun arkaplanda bi sürü şeyi denetliyor cihazı yoruyo haliyle.
Hocam ama ısınmadığı zamanlarda da dokunmatik gidiyor basmıyor veya joysticki hareket ettirirken aniden duruyor sürekli. Ve bu sadece oyundayken olmuyor. Var mıdır bir çözümünüz hocam?

Oyla:
Üst Alt