Yardım Telefon ile görüşürken internete giremiyorum ve whatsap veya mesaj gelmiyor

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
iyi günler arkadaşlar benim sıkıntım telefon ile görüşürken internete giremiyorum ve whatsap yazışmaları gelmiyor ne zaman telefon ile görüşmem biter ise topluca whatsap görüşmeleri geliyor Global 10.2.3.0 sürümü kullanıyorum var mu bunun bir çaresi

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
iyi günler arkadaşlar benim sıkıntım telefon ile görüşürken internete giremiyorum ve whatsap yazışmaları gelmiyor ne zaman telefon ile görüşmem biter ise topluca whatsap görüşmeleri geliyor Global 10.2.3.0 sürümü kullanıyorum var mu bunun bir çaresi
Hocam voLTE aktif etmeniz gerekiyor onun dışında yalnızca 3g moduna alırsanız problem yaşamazsınız

Oyla:

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
Hocam voLTE aktif etmeniz gerekiyor onun dışında yalnızca 3g moduna alırsanız problem yaşamazsınız
volte aktif ettiğinde problem yaşayan arkadaşları okuyunca pek işin açığı yapmak istemedim ama o zaman en iyisi 3g ye almak galiba teşekkür ederim cevabınız için

Oyla:

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
volte aktif ettiğinde problem yaşayan arkadaşları okuyunca pek işin açığı yapmak istemedim ama o zaman en iyisi 3g ye almak galiba teşekkür ederim cevabınız için
Deneyin hocam isterseniz deneme yapın arama yapıp ben öyle halletmiştim 3gye alıp zaten 4g hem şarj hemde internet paketinş hızlı sömürür

Oyla:

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
volteyi aktif ettim ama çift hattıda kullanıyorum turkcell den arama yaptığım zaman internete girebiliyorken turk telekomdan arama yaptığım zaman internete giremiyorum bunun bir çözümü var mı

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt