Soru Telefon fiyatları

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.1
Telefon Modeli
Mi 9 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar. Arkadaşlar bir sorum var şimdi bu sokak aralarındaki telefoncularda falan piyasadan çok daha ucuza satıyorlar. Bunlar güvenilir mi yoksa elbet bir sıkıntısı oluyor mu?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Garantisiz cihazlar bunlar. IMEI tamiri yapılıp kullanılıyor. Garantisiz olduğu için garanti kapsamında olan bir sorun çıkarsa (ghost screen mesela) ücret dahilinde yaptırman gerekir. Ancak daha ucuz olduğu için paranla yaptırsan da yine kârda oluyorsun.

Oyla:

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülkemiz için üretilmiş (band 20 olmayan, Avrupa veya saya adaptörlü) imeisi değiştirilerek kullanılan garantisiz telefonlar.
Romdu IMEI idi ince ayar işleriydi, bilgisayar ve tool konularına iyi derecede hakim değilseniz sadece bela satın almış olursunuz.
Yok ben bu işlerden iyi anlarım derseniz güzel bir uğraş gibi düşünün ve alın.
Teşekkürler :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garantisiz cihazlar bunlar. IMEI tamiri yapılıp kullanılıyor. Garantisiz olduğu için garanti kapsamında olan bir sorun çıkarsa (ghost screen mesela) ücret dahilinde yaptırman gerekir. Ancak daha ucuz olduğu için paranla yaptırsan da yine kârda oluyorsun.
Teşekkür ederim hocam Yes~~

Oyla:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Band20 yok diye birşeyde yok global olan modelleri var global olan nasıl anlaşılır alacagınız telefonun önce o kısmını araştırın globalse sorunsuz alabilirsiniz. Bzl kiliti açınca zaten garanti dışına çıkıyor.. Programla blyi iptal edebilirim dicek kadar anlıyorsanız garantili lazım değil kaldı ki imei kayıt işini satıcıya sorun onlar hallediyor hatta tltncular direk kayıtlı satıyolardır sonradan uğraşmazlar..

Oyla:
Üst Alt