Soru Telefon Eskidi? Peki ne alacağız?

cotstatiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cotsta
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mühendis
Konular
1
2 yılı geçti Xiaomi Mi8 aldım. Bir sefer ekran kırıldı ve yerel bir tamircide değiştirdim. Şimdi ekran tekrar köşeden kırılmaya başladı. Çatlak ilerliyor.
Xiaomi'den özellikle Mi 8 'den oldukça memnun kaldım. Fakat telefonun hala miui 12'yi almaması, şarj dayanım süresinin kısalması ile birlikte artık belli ki model eskidi.
Tekrar ekran değiştirmek istemiyorum ve Apple'a da dönmek istemiyorum. Miui 'da mutluyum ben.

Xiaomi mi8 'i benim gibi kullanıp, memnun kalan kullanıcılar varsa büyük ihtimal aynı düşünce tarzındayız. Bu telefonun üzerine ne alınır? Önerileri alabilir miyim?

Mi 10 mu? mi 10 Note mu? ya da redmi ailesine geçiş yapılır mı?

Mete4664

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
2
2 yılı geçti Xiaomi Mi8 aldım. Bir sefer ekran kırıldı ve yerel bir tamircide değiştirdim. Şimdi ekran tekrar köşeden kırılmaya başladı. Çatlak ilerliyor.
Xiaomi'den özellikle Mi 8 'den oldukça memnun kaldım. Fakat telefonun hala miui 12'yi almaması, şarj dayanım süresinin kısalması ile birlikte artık belli ki model eskidi.
Tekrar ekran değiştirmek istemiyorum ve Apple'a da dönmek istemiyorum. Miui 'da mutluyum ben.

Xiaomi mi8 'i benim gibi kullanıp, memnun kalan kullanıcılar varsa büyük ihtimal aynı düşünce tarzındayız. Bu telefonun üzerine ne alınır? Önerileri alabilir miyim?

Mi 10 mu? mi 10 Note mu? ya da redmi ailesine geçiş yapılır mı?
telefonun bir zamanlar amiral gemisiydi bence yine bir amiral gemisi almalısın bence hiç uğraşma mi not 10 al gitsin :)

Oyla:

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Hocam burda da mi 10 t pro orjinal Türkiye garantili fiyatıyla, mi 10 un Facebook gruplarındaki fiyatı örtüşüyor. Garantili olsun ne olur ne olmaz mı desem ya da gemileri yakıp global mi 10 mu alsam acaba?
Kafamda tek soru var ve hepsi aynı fiyat bandında.
Mi 10t pro(tr garantili) =mi 10(y.dışı)=mi note 10(tr)
Pro her zaman iyidir .

Oyla:

cotstatiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cotsta
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mühendis
Konular
1
Beyler aşağıdaki ekran süresi normal mi sizce 2 yıllık bir mi8 için?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

mvpeko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi 4a
Konular
1
Benim mi 8 henüz 8 aylık. Miui 12 yükledikten sonra sürekli kullanımda 7 saate kadar ekran süresi aldım. Diziizlemiştim o gün. Normal kullanımda 5 saat civarında. Şuan miui 10 yüklü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-25-18-22-39-071_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-11-25-18-22-39-071_com.miui.securitycenter.png
    69,1 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2020-11-25-18-22-21-553_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-11-25-18-22-21-553_com.miui.securitycenter.png
    56,8 KB · Görüntüleme: 26
Oyla:

İsmail..58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Beyler aşağıdaki ekran süresi normal mi sizce 2 yıllık bir mi8 için?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Değil maalesef. Bende 3 saat civarı ekran süresi alıyordum deji ile değiştim sabah şarjdan alıp gece yatpmadan sarja takarım, 5-6 saat alıyorum. Pubg oynarsam ekran süresi hâliyle düşüyor tabii ki fakat eski batarya kadar değil: örneğin tam dolu batarya ile 4 saat civarı pubg oynanabilir. Deji ile değiştirmenizi öneririm. Pişman olmazsınız ve birşey kaybetmezsiniz. Beğenmezseniz 15 gün içinde pili eğmediğiniz sürece iade edebilirsiniz. Boşa kötü pilin kahrını çekmeyin. Sanki cihazı yeni almış gibi oluyorsunuz ve cihaza daha çok isiniyorsunuz. Biraz fazla yazdım fakat bende sizin gibi bataryadan çektiğim için çözümü varken önermek istedim.

Oyla:
Üst Alt