Çözüldü telefon elimde kaldı... acil yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SpeedyKing

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuz
Cihazım
Samsung
Konular
1
başka twrp ile denedim. romu yükledim fakat mi hesabını girdikten sonra sadece siyah bir ekran kalıyor maalesef. Pitchblack ile deneyeceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

romu ilk indirdiğim gibi kuramıyorum bu 10 kez başıma geldi... Factory reset yaptıktan sonra bilgisayardan romu tekrar telefona atıp kuruyorum ama en son yere gelip burada kalıyor her zaman...

Telefon çöp olmuş

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Hayır hocam Allah'a şükür kurtardım telefonu :D başka twrp ile romu kurarken hata verdi bi anda. Romu kurmadan sistemi mountlama, sistemi silme ve başka twrp sürümüyle dene. Bu hatayı verdi, yaptım ve Allaha şükür paçayı yırttım. Mi globe stabilde kalacağım bi daha kurcalamam telefonu

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
başka twrp ile denedim. romu yükledim fakat mi hesabını girdikten sonra sadece siyah bir ekran kalıyor maalesef. Pitchblack ile deneyeceğim.

romu ilk indirdiğim gibi kuramıyorum bu 10 kez başıma geldi... Factory reset yaptıktan sonra bilgisayardan romu tekrar telefona atıp kuruyorum ama en son yere gelip burada kalıyor her zaman...
Hocam rom dosyasını tekrar indirsene hatalı yada eksik inmiş olabilir

Hayır hocam Allah'a şükür kurtardım telefonu :D başka twrp ile romu kurarken hata verdi bi anda. Romu kurmadan sistemi mountlama, sistemi silme ve başka twrp sürümüyle dene. Bu hatayı verdi, yaptım ve Allaha şükür paçayı yırttım. Mi globe stabilde kalacağım bi daha kurcalamam telefonu
Büyük ihtimalle bişeyleri yanlış yaptınız bu konularda bilginiz yok ise biraz fazla araştırıp bu konulara girmenizi öneririm. Ayrıca yazdığından da hicbisey anlamadım nasıl duzelttigin hiç anlaşılmıyor :)

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Hocam rom dosyasını tekrar indirsene hatalı yada eksik inmiş olabilir

Büyük ihtimalle bişeyleri yanlış yaptınız bu konularda bilginiz yok ise biraz fazla araştırıp bu konulara girmenizi öneririm. Ayrıca yazdığından da hicbisey anlamadım nasıl duzelttigin hiç anlaşılmıyor :)
Başka recovery denedim. Rom kurulurken not olarak hata verdi. Başka twrp sürümü dene, sistemi wipe yapma vs. Bende bunlari uyguladım zar zorda olsa kurdum. Yanıtınız için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi bu işleri tam kavrayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt