Yardım Telefon döngüde kaldı Lütfen Yardım

dnzerdo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Telefonum gece uyurken şarjı bitmiş ve kapanmış, ben de şarja taktım bir süre sonra miui yazısı geldi ardından kapandı tekrar miui yazısı geldibu böyle dakikalarca tekrarlandı güç tüşü ve ses tuşuna basıp ordan açmayı denedim orası da açılmadı. Ardından şarkı çektim ve bir süre sonra kapandı ama bu seferde boş şarj ekranı gelip gidiyor saatlerdir, Yardım edebilir misiniz?
Telefona herhangi bir rom, bootloader vs birşey yapmadım sıradan kullanıcıyım. En sonra telefon 12.2.0 güncellemesi yapmıştı sanırım. pek hatırlamıyorum sürümü

dnzerdo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GÜNCELLEME;
Telefon tekrar redmi açılış yazısınza geldi fakat kapanıp tekrar redmi yazısına geliyor döngüde kaldı böyle
ses azaltma tuşuna basılı tutunda FASTBOOST yazısı ve logosu geliyor ama tekrar kapanıyor ve ardından redmi yazısında açılıyor

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Telefonum gece uyurken şarjı bitmiş ve kapanmış, ben de şarja taktım bir süre sonra miui yazısı geldi ardından kapandı tekrar miui yazısı geldibu böyle dakikalarca tekrarlandı güç tüşü ve ses tuşuna basıp ordan açmayı denedim orası da açılmadı. Ardından şarkı çektim ve bir süre sonra kapandı ama bu seferde boş şarj ekranı gelip gidiyor saatlerdir, Yardım edebilir misiniz?
Telefona herhangi bir rom, bootloader vs birşey yapmadım sıradan kullanıcıyım. En sonra telefon 12.2.0 güncellemesi yapmıştı sanırım. pek hatırlamıyorum sürümü
Hocam aynı sorun bende de oldu. Sorunun sebebini buldum ben. root ve twrp yüklenmiş telefonun güncellemesi açıksa gece otomatik güncelleme yaparsa cihaz bootlopa girer. 2 çözümü var. Öncelikle system yedeğini aldıysanız onu twrpden geri yükleyin açılır veya miflashtan rom flashlayin. (Clean all seçin )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Soruna kesin çözüm ise cihazı açıktan sonra root ile sürüm sayısını arttırmak.benim cihaz V12.03 sürümü varken bunu v12.99 yaptım ve bir daha güncelleme almadı .forumda nasıl yapılacağı yaziyor

dnzerdo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yardım için teşekkür ederim ama telefona hiç yedek yapmadığımdan sıfırlayamam içindekiler yüzünden cihaz açıldığında ise senin dediğini denicem sürümü artırmaak için ama inşallah açılır açılmamasından korkuyorum

şarjda bıraktım redmi ekranında dönüyor böyle bıraksam açılır mı bir süre sonra?

Son düzenleme:

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Hocam yardım için teşekkür ederim ama telefona hiç yedek yapmadığımdan sıfırlayamam içindekiler yüzünden cihaz açıldığında ise senin dediğini denicem sürümü artırmaak için ama inşallah açılır açılmamasından korkuyorum

şarjda bıraktım redmi ekranında dönüyor böyle bıraksam açılır mı bir süre sonra?
hocam o çözüm değil ki. Yanlış anladınız beni, şuan 2 çözüm yolun var.

1. si yeni rom kurmak
2. si system yedeğini geri yüklemek ( ki bu yedek elinde yok )

1. adımı uyguladıktan sonra sürüm yükseltmeyi yapın bir daha arka planda güncelleme yapmaz.

pckopat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
pckopat
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
8
hocam o çözüm değil ki. Yanlış anladınız beni, şuan 2 çözüm yolun var.

1. si yeni rom kurmak
2. si system yedeğini geri yüklemek ( ki bu yedek elinde yok )

1. adımı uyguladıktan sonra sürüm yükseltmeyi yapın bir daha arka planda güncelleme yapmaz.
Hocam iyi akşamlar bu sürüm yukseltmesi nasıl yapılır

Üst Alt