Yardım Telefon Doğuruyor sanırım

yasenkorkmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Red mi 5 plus
Konular
2
Resmi 5 plus cihazımı 9 aydır kullanıyorum. Hb ' dan ithalat çı garantili almıştım. Bu süreçte 2 kere garantiye gitti. Sebebi ise güncelleme almamasıydı. En son bl kilidi açılıp , global rom da ilacımı bulduk. Telefon ses kısma - açma butonunun ordan, küçükken maymuncuk ları suya atardık pörtlerdi, onun hesap bombe yaptı dışa kavisli. Herhangi bir darbe veya düşme söz konusu değil. Yaşayan veya ne olduğu hakkında düşünceleriniz var mı?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resmi 5 plus cihazımı 9 aydır kullanıyorum. Hb ' dan ithalat çı garantili almıştım. Bu süreçte 2 kere garantiye gitti. Sebebi ise güncelleme almamasıydı. En son bl kilidi açılıp , global rom da ilacımı bulduk. Telefon ses kısma - açma butonunun ordan, küçükken maymuncuk ları suya atardık pörtlerdi, onun hesap bombe yaptı dışa kavisli. Herhangi bir darbe veya düşme söz konusu değil. Yaşayan veya ne olduğu hakkında düşünceleriniz var mı?
Hocam cihazın ekran ve kasa mı ayrılmaya başladı demek istiyorsunuz

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hocam bataryanız şişiyor ya da servis ekranı düzgün kapatamadı. Tırnakları takmak için bastırınca telefon kasılıyorsa bataryanız şişmiştir. Patlayabilir, cebinizde taşımayın. Kısa zamanda teknik servise veya özel bir servise başvurun.

Oyla:

yasenkorkmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Red mi 5 plus
Konular
2
Hocam bataryanız şişiyor ya da servis ekranı düzgün kapatamadı. Tırnakları takmak için bastırınca telefon kasılıyorsa bataryanız şişmiştir. Patlayabilir, cebinizde taşımayın. Kısa zamanda teknik servise veya özel bir servise başvurun.
Patlarsa haberlerde görürsünüz büyük ihtimal

Oyla:

Deyper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Ayni sorun bende var bende hb den ithalatçı garantili almıştım 10 ay oldu alalı kapak değil ekran açılmaya başladı yan taraftan servise vericem inş kullanıcı hatası bahanesi uydurmazlar bedavaya yaptiririm:)

Oyla:
Üst Alt