Çözüldü telefon değişikliği

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
arkadaşlar halihazırda kullandığım telefon redmi 5 plus ve mi a3e geçmek istiyorum. Muhakkak a3 daha iyidir ama incelemelerde ekran sorun diyorlar. Ben oyun oynamam fotoğraf takıntım yok. facebook whatsap bazen film ve genel olarak müzikdinlerim. A3 e eu globe tarzı romlar yüklenebiliyormu? Bu şartlar altında beni nasıl yönlendirebilirsiniz. teşekkürler.

Son düzenleme:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Valla benimde böyle bı düşüncem var bende acicaktim konu güzel tesadüf olmuş yanıtları bekleyelim note 7 veya A3 düşünüyorum arada oyun oynuyorum

DrunkPenguin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
arkadaşlar halihazırda kullandığım telefon redmi 5 plus ve mi a3e geçmek istiyorum. Muhakkak a3 daha iyidir ama incelemelerde ekran sorun diyorlar. Ben oyun oynamam fotoğraf takıntım yok. facebook whatsap bazen film ve genel olarak müzikdinlerim. A3 e eu globe tarzı romlar yüklenebiliyormu? Bu şartlar altında beni nasıl yönlendirebilirsiniz. teşekkürler.

Merhabalar, bundan 2 hafta önce kız arkadaşıma A3 aldık. Biraz aceleye geldi haliyle alirken ki hevesimiz şuan kullanırken malesef yok. Ekran sorunu derken biraz daha detaylandırırsan güzel olur. Benim kullanimima göre kullandığı işlemci yeterli değil. Cok hızlıda değil çok yavaşta değil. Arada takılmalar oluyor. Call of duty oynuyor hiç bir problem yaşamıyor. Ben de 5 gün önce mi9t aldım. Google stock mu MIUI mi dersen MIUI der geçerim. Başka özel bir sorun varsa cevaplayabilirim aklıma gelenler bunlar.

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Merhabalar, bundan 2 hafta önce kız arkadaşıma A3 aldık. Biraz aceleye geldi haliyle alirken ki hevesimiz şuan kullanırken malesef yok. Ekran sorunu derken biraz daha detaylandırırsan güzel olur. Benim kullanimima göre kullandığı işlemci yeterli değil. Cok hızlıda değil çok yavaşta değil. Arada takılmalar oluyor. Call of duty oynuyor hiç bir problem yaşamıyor. Ben de 5 gün önce mi9t aldım. Google stock mu MIUI mi dersen MIUI der geçerim. Başka özel bir sorun varsa cevaplayabilirim aklıma gelenler bunlar.
üstadım sorundan kastım şu; tüm inceleme ve yorumlarda ekranda pikselleri görürsün vs deniyor. Ama benim kıyasım elimdeki redmi5plusla olur. Eğerki redmi 5 plustan yeterince iyiyse alırım. google tercih etmemin sebebi ıvır zıvır program yok. gerisi launcherle halledilir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

A3 android one kapsamında hocam. Ancak custom romlarla miui globe rom kurulabilir. Onun içinde bir geliştirici hazırlamalı. Olmama ihtimali de mevcut.

DrunkPenguin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
üstadım sorundan kastım şu; tüm inceleme ve yorumlarda ekranda pikselleri görürsün vs deniyor. Ama benim kıyasım elimdeki redmi5plusla olur. Eğerki redmi 5 plustan yeterince iyiyse alırım. google tercih etmemin sebebi ıvır zıvır program yok. gerisi launcherle halledilir.

Ekranla ilgili öyle piksel piksel gördüğüm falan yok. Dediğim gibi çok memnun kaldığımız bir cihaz değil.

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Ekranda piksel görünmüyor :D
Ben cihazdan memnunum. Android one kapsamında ve geliştirilmeye açık olduğu için aldım. Zamanla gelecek romlar ve kernel güncellemeleri ile telefon üst bir noktaya gelecektir.
Amiral gemileri ile kıyaslanacak bir telefon tabii ki değil ama pişman olmayacağımız bir cihaz.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Evde şu an iki adet Xiaomi telefon var. Biri Redmi Note 7, diğeri Xiaomi Mi A3.

Redmi Note 7'yi yaklaşık 2 aydır şahsi kullanmaktayım. Mi A3'ü yeni aldık. İki telefon da şu an elimde. Bu sebeple çok kolay kıyaslama yapabiliyorum. Ekran çözünürlüğü konusunda Mi A3'e getirilen eleştiriler o kadar haklıymış ki. Pişman oldum desem yeridir. Çektiğim fotoğrafların kalitesini hissedemiyorum küçük ekran ve düşük çözünürlük sebebiyle. Nasıl tarif etsem; televizyon kanallarının SD ve HD yayınları vardır ya. Redmi Note 7 HD yayını temsil ediyor. Xiaomi Mi A3 ise diğerini. Kullanım konforu bakımından Redmi Note 7'nin kalitesine çok alışmışım. Mi A3'ün teknik özellikleri daha iyi olsa da sırf ekran sebebiyle kötü hissettirdi.

DrunkPenguin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Evde şu an iki adet Xiaomi telefon var. Biri Redmi Note 7, diğeri Xiaomi Mi A3.

Redmi Note 7'yi yaklaşık 2 aydır şahsi kullanmaktayım. Mi A3'ü yeni aldık. İki telefon da şu an elimde. Bu sebeple çok kolay kıyaslama yapabiliyorum. Ekran çözünürlüğü konusunda Mi A3'e getirilen eleştiriler o kadar haklıymış ki. Pişman oldum desem yeridir. Çektiğim fotoğrafların kalitesini hissedemiyorum küçük ekran ve düşük çözünürlük sebebiyle. Nasıl tarif etsem; televizyon kanallarının SD ve HD yayınları vardır ya. Redmi Note 7 HD yayını temsil ediyor. Xiaomi Mi A3 ise diğerini. Kullanım konforu bakımından Redmi Note 7'nin kalitesine çok alışmışım. Mi A3'ün teknik özellikleri daha iyi olsa da sırf ekran sebebiyle kötü hissettirdi.

A3 hakkında yazdıklarına tamamen katılıyorum.

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
meizu 16xs aldım. yorumlar için teşekkürler.

Üst Alt