Yardım Telefon Çok Donuyor

Formenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
14
Telefonum acayip donuyor, global rom. miu optimizasyon kapattım Google geçtim ve şuan jet gibi. Genel bir sorun mu bu? Ve miu düzelir mi?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam daha düzgün bir açıklama ile cihazın modelini miui sürümünü paylaşırsanız size yardımcı olabiliriz

Oyla:

Formenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam daha düzgün bir açıklama ile cihazın modelini miui sürümünü paylaşırsanız size yardımcı olabiliriz
MIUI GLOBAL 11.0.6

Konu kategorisinde belirttiğim gibi Note 9 Pro hocam cihazım, telefonum aşırı kasıyordu ve MIUI Optimizasyonu kapattım şuan aşırı hızlandı. Sürekli böyle mi kullanmam gerekecek yoksa bu versiyon da mı sorun mevcut, ve ileri de ki update de düzelir mi yoksa sorun telefonda mı? Bunu merak ettim.

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
MIUI GLOBAL 11.0.6

Konu kategorisinde belirttiğim gibi Note 9 Pro hocam cihazım, telefonum aşırı kasıyordu ve MIUI Optimizasyonu kapattım şuan aşırı hızlandı. Sürekli böyle mi kullanmam gerekecek yoksa bu versiyon da mı sorun mevcut, ve ileri de ki update de düzelir mi yoksa sorun telefonda mı? Bunu merak ettim.
Cihazın aynısı arkadaşımda mevcut, format atmayı falan denediniz mi acaba çünkü o arkadaşta böyle bir sorun yok miui optimizasyonu kapatmak zorunda değilsiniz ayrıca ama en doğru çözüm format atmak olacaktır bellekte biriken atık dosyalar gereksiz işlem yaparak cihazı yavaşlatabilir.

Oyla:

Formenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın aynısı arkadaşımda mevcut, format atmayı falan denediniz mi acaba çünkü o arkadaşta böyle bir sorun yok miui optimizasyonu kapatmak zorunda değilsiniz ayrıca ama en doğru çözüm format atmak olacaktır bellekte biriken atık dosyalar gereksiz işlem yaparak cihazı yavaşlatabilir.

Düşündüm hocam ama dosyalarıma kıyamadım.. o yüzden çareyi optimizasyon kapatmakla aradım ve aklımda belkide miu sürümünün sorunlu olduğu düşüncesi geldi

Oyla:
Üst Alt