Yardım Telefon çalıyor ama ekrana arayan 10sn sonra geliyor

WebolizeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Webolizer
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi Note 10S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Eski bir Xiaomi A1 (Google One), yeni bir Xiaomi Redmi 10S (Miui Global 12.5.4) kullanıcısıyım.

Eski telefonumda da , yeni telefonumda da aynı sorunu yaşamaktayım. Arama geldiğinde telefon çalmaya başlıyor ama ekran açılmıyor. Ekranı kendim açtığında aramayı göremiyorum, hiçbir şey yapmadan 5-10sn beklersem arayan gözüküyor tabi bu süre zarfında telefon 3-5 defa çaldığı için arayan kapatabiliyor. Açamıyorsunuz vs. Tam bir rezillik durumu oluyor.

Bazı forumlarda telefon uygulamasının öncelik ayarlarından en üst öncelik verilsin vs gibi öneriler vardı. Bir faydasını göremedim. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler...

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei atılmış cihaz ise Bu sorun genelde imei işleminden kaynaklanıyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
o zaman garantiye gönderin.

Oyla:

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Eski bir Xiaomi A1 (Google One), yeni bir Xiaomi Redmi 10S (Miui Global 12.5.4) kullanıcısıyım.

Eski telefonumda da , yeni telefonumda da aynı sorunu yaşamaktayım. Arama geldiğinde telefon çalmaya başlıyor ama ekran açılmıyor. Ekranı kendim açtığında aramayı göremiyorum, hiçbir şey yapmadan 5-10sn beklersem arayan gözüküyor tabi bu süre zarfında telefon 3-5 defa çaldığı için arayan kapatabiliyor. Açamıyorsunuz vs. Tam bir rezillik durumu oluyor.

Bazı forumlarda telefon uygulamasının öncelik ayarlarından en üst öncelik verilsin vs gibi öneriler vardı. Bir faydasını göremedim. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler...
Genel olarak Miui bazlı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Gelen aramalar ekrana çok geç düşüyor ama dediğiniz gibi 5-10 saniye değil, 2-3 saniye gibi. Bu yavaşlık herkeste var galiba.
Ama şöyle de bir durum var yaşadığım, eğer akıllı saatimi telefonla bağlarsam dediğiniz gibi aramanın ekrana düşme süresi 5-10 saniyeye uzuyor. Sizde de böyle mi bilmiyorum

Oyla:

gudu09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 PRO
Konular
0
Telefonu haftada 1 aç kapat

Oyla:

WebolizeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Webolizer
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu haftada 1 aç kapat
Hiçbir işe yaramıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Genel olarak Miui bazlı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Gelen aramalar ekrana çok geç düşüyor ama dediğiniz gibi 5-10 saniye değil, 2-3 saniye gibi. Bu yavaşlık herkeste var galiba.
Ama şöyle de bir durum var yaşadığım, eğer akıllı saatimi telefonla bağlarsam dediğiniz gibi aramanın ekrana düşme süresi 5-10 saniyeye uzuyor. Sizde de böyle mi bilmiyorum
Akıllı saat kullanmıyorum.

Önceki telefonum Xiaomi A1 idi ve onda Miui yok, telefon Android One, yani saf Android idi, onda da yaşıyordum. Ya bir uygulama yapıyor, ya bir ayarımda sıkıntı var ya da genel bir sorun. bulamadım... wasntme~~

Oyla:

musagunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10 Ultra
Konular
0
Hiçbir işe yaramıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Akıllı saat kullanmıyorum.

Önceki telefonum Xiaomi A1 idi ve onda Miui yok, telefon Android One, yani saf Android idi, onda da yaşıyordum. Ya bir uygulama yapıyor, ya bir ayarımda sıkıntı var ya da genel bir sorun. bulamadım... wasntme~~
Genel olarak bir güncelleme hatası bu. Bende de MI 10 Ultra var aynı sorunu yaşıyorum, bir haftadır araştırdım bir çözüm bulamadım. Yeni güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum.

Oyla:

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Genel olarak bir güncelleme hatası bu. Bende de MI 10 Ultra var aynı sorunu yaşıyorum, bir haftadır araştırdım bir çözüm bulamadım. Yeni güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum.
merak etme düzelmeyecek :(

Oyla:
Üst Alt