Yardım telefon calısıyor ekran kapalı

eycey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ceyhun
Cihazım
mi 8 se
Konular
6
arkadaşlar telefonda cızık dahı yok dusmedı etmedı masamda dururken saate bakmak ıcın tıkladım ama tepkı yok hıc bır sorun yokken ekran yanıt vermıyor
ve ses kısma power ses acma power ve sarjdaykende sarjda degılkende denedım ekran yanmıyor sonra pc ye bagldım tekrar denedım sesı duydum ama goruntu yok dusurmedım carpmadımda ekran duzgun calısıyordu ama suanda ekranda goruntu yok ısık yok en ufak tepkı yok ama telefon calısıyor pc den anladım

reboot atamıyorum pc den gormuyor cıhzı cıhaz baglı degıl dıyor yurt dısı telefon emuı 12 rom ne yapmam laım fıkrı olan varmı

trmacher12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Tamirciye götürmeni öneririm belki flexsi zarar görmüştür..

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde ne olarak görünüyor?

mozej34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
note 8
Konular
2
benzer sorun bizde karsilastik. siz nasil cozdunuz olayi?

UzunLafınKısası

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 10T
Konular
15
arkadaşlar telefonda cızık dahı yok dusmedı etmedı masamda dururken saate bakmak ıcın tıkladım ama tepkı yok hıc bır sorun yokken ekran yanıt vermıyor
ve ses kısma power ses acma power ve sarjdaykende sarjda degılkende denedım ekran yanmıyor sonra pc ye bagldım tekrar denedım sesı duydum ama goruntu yok dusurmedım carpmadımda ekran duzgun calısıyordu ama suanda ekranda goruntu yok ısık yok en ufak tepkı yok ama telefon calısıyor pc den anladım

reboot atamıyorum pc den gormuyor cıhzı cıhaz baglı degıl dıyor yurt dısı telefon emuı 12 rom ne yapmam laım fıkrı olan varmı
Hocam yüksek ihtimal anakarttaki hafıza çipi arızalanmıştır. Emmc yada UFS çipi diyorlar.
Güvendiğiniz bir telefoncuya götürün. Biz burdan birşey yapamayız.

Üst Alt