Çözüldü telefon brick mi oldu

c diatonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V12.5.3.0.RFNMIXM
Telefon Modeli
mi note 10 lite
Bootloader Kilidi
Açık
abilerim merhaba şimdiden okuyan, okuyup yardım etme zahmetine katlanan herkese çok teşekkür ederim
abim askere giderken bana (eu rom V12.5.3.0.RFNMIXM) yüklü (mi note 10 lite) cihazını bırakmıştı
ben video izleyerek acaba güncelleyebilir miyim diye düşündüm ve izlediğim youtube videoları aracılığıyla
bu siteden eea (V13.0.6.0.SFNEUXM)romunu kurmaya çalıştım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

videoda anlatılan gibi yapmaya çalıştım fakat flashlama işlemi bir türlü bitmek bilmedi, elapsa 1000lere kadar geldi ama yine de sonlanmadı ben de kapattım

şu an cihazı açmaya çalıştığımda bu ekranda kalıyor

ses açma güç tuşuna basıp bu menüden wipe format data reboot system yapıyor bir şey değişmiyor yine mi logosunda kalıyor

lütfen telefonu bozmuş olmayayım

Çözüm

bu romu videodaki gibi yükleyin açılır. twrp vs. uğraşmayın.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
abi çok teşekkür ederim ama biraz önce çözdüm, bu karşılaştığım twrp error 1 hatasına bakıyordum, daha önce karşılaşan birine orangefox üzerinden yüklemesini tavsiye etmişler, twrp üzerinden orangefox yükledim. daha sonra orangefox üzerinden aynı romu yüklemeyi denedim ve bamm gerçekten de hatasız bir şekilde geçti. (bu arada orangefox yüklediğimde dosya atılamıyordu bu sorunla karşılaşan olmuş bunun çözümü de data içinde media isimli bir klasör oluşturmak bunu yapınca telefona dosya atılabilir hale geliyor.)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Bu girdiğiniz menüden wipe kısmına girin, Advanced Wipe yazan yere tıklayın, açılan yerde Dalvik/ Cache, Meta data/ data/ cache kısımlarını seçip swipe yapın ve temizleyin. Sonrasında geri gelin ve Format data kısmına girin, yes yazarak swipe yapın ve temizleyin. Geri gelin ve reboot kısmındanRecovery seçerek cihazı yeniden başlatın. Cihazı pc ye bağlayın, yüklemek istediğiniz romun recovery (zip uzantılı olan) halini indirip telefona atın, Install kısmından zip dosyasını gösterip yükleme yapın. Cihaz açılacaktır. Sistemi sildiğiniz için açılmıyor cihaz. Bu işlemler cihazı komple sıfırlar, içindeki veriler kuratılmaz.

Oyla:

c diatonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu girdiğiniz menüden wipe kısmına girin, Advanced Wipe yazan yere tıklayın, açılan yerde Dalvik/ Cache, Meta data/ data/ cache kısımlarını seçip swipe yapın ve temizleyin. Sonrasında geri gelin ve Format data kısmına girin, yes yazarak swipe yapın ve temizleyin. Geri gelin ve reboot kısmındanRecovery seçerek cihazı yeniden başlatın. Cihazı pc ye bağlayın, yüklemek istediğiniz romun recovery (zip uzantılı olan) halini indirip telefona atın, Install kısmından zip dosyasını gösterip yükleme yapın. Cihaz açılacaktır. Sistemi sildiğiniz için açılmıyor cihaz. Bu işlemler cihazı komple sıfırlar, içindeki veriler kuratılmaz.

abi dediklerini yaptım ardından reboot recovery yaptım şu an o menüdeyim
V13.0.6.0.SFNEUXM bu reklamsız olan hangisi bilmiyorum eu mu veya eaa galiba aynımış
bunlardan birini kurmak istiyorum rica etsem benimle doğru bir link paylaşabilir misin

bi de ben burdan yardım istemeden önce, belki düzelir umuduyla advanced wipe kısmında olan her şeyi seçip öyle de swipe yapmıştım bir sorun olur mu

Oyla:

c diatonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
bu siteden
recovery yazanlardan birini indirdim
inen zipi dediğiniz gibi install kısmından gösterip yüklemeyi denedim biraz yükledikten sonra böyle bir hata verdi

dediğim gibi daha önceden belki düzelir umuduyla advanced wipe kısmında olan her şeyi seçip öyle de swipe yapmıştım ondan olabilir mi

Oyla:

webali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
4
Eea ile eu aynı değil farklı şeyler

Oyla:

c diatonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
Eea ile eu aynı değil farklı şeyler
abi valla şu an benim için aradaki ince farkların hiçbir önemi yok, mevcut durum için ne yapabileceğime, telefonu nasıl açılabilir hala getireceğime dair bir yönlendirme yapabilir misin. dün gece denediğim gibi

yüklerken eror1 diye bir hata veriyor
bu sabah farklı bir sürüm yine denedim aynı hata

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Oyla:

c diatonic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1

abi çok teşekkür ederim ama biraz önce çözdüm, bu karşılaştığım twrp error 1 hatasına bakıyordum, daha önce karşılaşan birine orangefox üzerinden yüklemesini tavsiye etmişler, twrp üzerinden orangefox yükledim. daha sonra orangefox üzerinden aynı romu yüklemeyi denedim ve bamm gerçekten de hatasız bir şekilde geçti. (bu arada orangefox yüklediğimde dosya atılamıyordu bu sorunla karşılaşan olmuş bunun çözümü de data içinde media isimli bir klasör oluşturmak bunu yapınca telefona dosya atılabilir hale geliyor.)

Oyla: Çözüm
Üst Alt