Yardım Telefon arama geçmişinden silinen numarayı geri görme

fmlords57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
J7 Prime
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Samsung telefon
Telefon Modeli
GalaxyA32
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba saygıdeğer forum üyeleri dünden önce 19.30 civarı beni arayan konustugumuz bir numarayı sildim arama gecmisinden ama suanda o numarayı bulup tekrar geri aramam gerekiyor telefon Samsung a32 geri dönüşüm kutusu falan yok var mıdır bulmanın bir yolu? Root atsam bilgisayarda bazı uygulamalar var droidkit örneğin bulma şansımı arttırır mı? Az önce vodafone müşteri hizmetlerini aradım bana biz sizi arayan numaraları görüntüleyemiyoruz dediler. Yardıma ihtiyacım var

curtana73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Uzmanı
Konular
32
Telefon rootlu olduğunda çağrılarla ilgili veritabanını (SQLite3) görüntülemek için program var, bir ihtimal yardımcı olabilir. Tabi bu telefonun veritabanı yapısı ile de ilgilidir.

Oyla:

fmlords57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
J7 Prime
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon rootlu olduğunda çağrılarla ilgili veritabanını (SQLite3) görüntülemek için program var, bir ihtimal yardımcı olabilir. Tabi bu telefonun veritabanı yapısı ile de ilgilidir.
Daha detaylı açıklama şansınız var mı? Neler yapmam gerekiyor? Video veya forum yazısı atarsanız bununla ilgili denemek isterim. İngilizcem iyi ingilizcede olur. Teşekkürler

Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Elimde Samsung telefon olmadığı için deneme şansım yok, diğer modellere uyuyorsa bile şuan vaktim yok fakat çözüme bir bakın. Ücretli mi ücretsiz mi bilmiyorum sadece yüzeysel baktım ve ekran görüntülerinde recovery kısmında call log yazdığını gördüm. Droidkit tool isimli bir uygulama üzerinden anlatılmış sanırım, olmadı buradan yola çıkarak araştırma yapabilirsiniz, İngilizce var demişsiniz yani daha geniş kaynak bulabilirsiniz.

Oyla:

fmlords57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
J7 Prime
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimde Samsung telefon olmadığı için deneme şansım yok, diğer modellere uyuyorsa bile şuan vaktim yok fakat çözüme bir bakın. Ücretli mi ücretsiz mi bilmiyorum sadece yüzeysel baktım ve ekran görüntülerinde recovery kısmında call log yazdığını gördüm. Droidkit tool isimli bir uygulama üzerinden anlatılmış sanırım, olmadı buradan yola çıkarak araştırma yapabilirsiniz, İngilizce var demişsiniz yani daha geniş kaynak bulabilirsiniz.
Denedim daha önce ama olmadı.

Oyla:
Üst Alt