Çözüldü Telefon Ana Menü'ye Zor Dönülüyor.

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
Redmi note 6 pro ana menüye dönerken çok ağır. Sanki virüs gibi fakat uygulamalar hızlı açılıyor garip bir şekilde.

aliekiz3428

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Redmi note 6 pro ana menüye dönerken çok ağır. Sanki virüs gibi fakat uygulamalar hızlı açılıyor garip bir şekilde.
Bende de aynısı oldu hangi güncelleme ile olduğunu çözemedim sürüm düşürdüm 10.3.2 ye kafam acaip rahatladı MIUI 11 hantallığına hiç gerek yokmuş

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynısı oldu hangi güncelleme ile olduğunu çözemedim sürüm düşürdüm 10.3.2 ye kafam acaip rahatladı MIUI 11 hantallığına hiç gerek yokmuş
Hocam bu sorunu da çözdüm. :) Kimse denememiş. Telefonun kendi launcher hatası. Farklı launcher ile denediğimde birr uygulamadan vs. ana menüye hızlı dönülüyor.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Hocam bu sorunu da çözdüm. :) Kimse denememiş. Telefonun kendi launcher hatası. Farklı launcher ile denediğimde birr uygulamadan vs. ana menüye hızlı dönülüyor.
Hangi launcher launcheri kurdun mağlum garantiden dolayı ben miui 10a dönemiyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
Hangi launcher launcheri kurdun mağlum garantiden dolayı ben miui 10a dönemiyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Microsoft launcher kurdum fakat istediğin herhangi bir launcher da kurabilirsin. Poco launcher da güzel.

aliekiz3428

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Hocam kilidi garantiye göndereceğin zaman kapatrsın note 6 pro da antirollback sorunu yok hepsi arb4 de zaten

Mustafa 06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Hocam nasıl yaptığını anlatır mısınız benim telefon da aynı sorun tuş kilidini açınca menü geç geliyor bazı uygulamalar dan çıkınca hiç gelmiyor

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Arkadaşlar miui 12 sonrası bu sorun oldu. Google play e girip launcher yazıp istediğinizi indirin. Önerilerim poco(miui launchere çok benzer) microsoft ve Nova. Miui 12 bence cihazı hızlandırdı launcherden kaynaklı telefona suç atmayalım :)

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
Hocam nasıl yaptığını anlatır mısınız benim telefon da aynı sorun tuş kilidini açınca menü geç geliyor bazı uygulamalar dan çıkınca hiç gelmiyor
Hocam Launcher kaynaklı. Google play den microsoft launcher indirip kurtulabilirsin. Dün akşam da faydalı bir bilgi edinmiş oldum. :) Artık bundan sonra bu tarz hatalar karşınıza gelirse böyle aksiyom alırsınız.

Üst Alt