Soru Telefon açılmıyor

alikemalcetiner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Merhaba.Redmi Note 7 telefonum dün kapanmış tekrar açmıştım,sabah tekrar kapanmış ve artık açılmıyor.Bİlgisayara taktım fakat görünmüyor bilgisayarda.Şarja taktım ama şarj ışığı da yanmıyor.Reboota gireyim dedim ona da cevap vermiyor.Forumdan biraz baktım aynı sorunlara sanırım teknik servise gitmesi gerek..
Hocam öncelikle geçmiş olsun benimde geçen hafta redmi 5 plus cihazım dediğiniz gibi oldu günlerce tamir için dolaştım yazılımsal dendi olmadı ne EDL ne test point hepsi denendi sorun donanımsal olabilir dendi şuan serviste servisin söylediği xiaomilerin anakart sorunu var dendi umarım sizin cihazda benim cihazda düzelir.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba.Redmi Note 7 telefonum dün kapanmış tekrar açmıştım,sabah tekrar kapanmış ve artık açılmıyor.Bİlgisayara taktım fakat görünmüyor bilgisayarda.Şarja taktım ama şarj ışığı da yanmıyor.Reboota gireyim dedim ona da cevap vermiyor.Forumdan biraz baktım aynı sorunlara sanırım teknik servise gitmesi gerek..

Merhaba,
Arkadaşlar teşekkürler ilginiz için.Garantiye gidecek artık.Eksik olmayın.

Merhaba,

Cihazınızın garantisi firmamıza ait ise ve servis noktasına yönlendirme işlemini gerçekleştirdiyseniz süreci yönetebilmemiz adına cihaz bilgilerini bizlerle özel masaj yolu ile iletebilirsiniz. Cihaz ve yapılacak işlemlerle alakalı tarafınıza destek sağlamak isteriz.

Üst Alt