Soru Telefon açılmıyor

burakk09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, foruma henüz kayıt oldum kural hatası yaparsam affola.
Henüz aylık Xiaomi Mi 9T cihazım var Mi Storeden Aldım Global Room yüklü. Bugün cebimden çıkardığımda kapandığını fark ettim. Güç tuşuna basıyorum lakin Mi yazısı geliyor bir sürek sonra açılmadan geri gidiyor.Sarjı alıyor ve bilgisayarım telefonu görüyor.İnternette gördüğüm şekilde reset attıp Reboot a bastıktan sonra telefon açılmadı.Yardım edermisiniz problem yazılımsal mı yoksa donanımsal/anakart mı nedir benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa garantiye mi göndermeliyim?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Arkadaşlar merhaba, foruma henüz kayıt oldum kural hatası yaparsam affola.
Henüz aylık Xiaomi Mi 9T cihazım var Mi Storeden Aldım Global Room yüklü. Bugün cebimden çıkardığımda kapandığını fark ettim. Güç tuşuna basıyorum lakin Mi yazısı geliyor bir sürek sonra açılmadan geri gidiyor.Sarjı alıyor ve bilgisayarım telefonu görüyor.İnternette gördüğüm şekilde reset attıp Reboot a bastıktan sonra telefon açılmadı.Yardım edermisiniz problem yazılımsal mı yoksa donanımsal/anakart mı nedir benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa garantiye mi göndermeliyim?
Sorun yazılımsal gibi duruyor hocam öncellikle cihazınız 9T mi 9T Pro'mu ? Mi Recovery ekranına girebiliyormusunzuz?

Oyla:

burakk09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
2
Sorun yazılımsal gibi duruyor hocam öncellikle cihazınız 9T mi 9T Pro'mu ? Mi Recovery ekranına girebiliyormusunzuz?
Cihaz Mi 9T. Evet Mi Recovery ekranı geliyor ordan Wipe Data yaparak reset attım daha sonra Reboota girip okeyledim fakat açılmadı

Oyla:

İbrahim474

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Bootloader kilidi açık mı?

Oyla:

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Mi Store'reye götürün garantili cihaz olduğu icin bootloader açılırsa garanti dışı kalır cihaz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt