Yardım Telefon açılmıyor

yagizkokal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yağız
Cihazım
Mi 13 Ultra
Rome, Metropolitan City of Rome Capital, Italy
Konular
1
Mi 13 ultra telefonum Türkiyede bir şekilde kaydedildi ne yaptılar bilmiyorum. Şu anda Romadayım okumaya geldim daha 4.günüm, ilk gün kendime bir sim kart aldım whatsappa girip numaramı değiştirdim daha sonra whatsapp spam nedeniyle hesabımı banladı, 24 saat bekleme süresi vardı bekledim fakat bu sefer de uygulamanın orjinalini kullanmıyorsunuz diyordu ben de muhtemelen bu kayıt işiyle bir alakası var diyip telefonu sıfırlamayı denedim denemez olaydım, o zaman sadece whatsapp'a giremiyordum şimdi telefonum yok. Telefon sıfırlama işlemini çok uzattığı için ses açma ve güç tuşlarına aynı anda basarak oradan açmayı deneyecektim fakat menüye bile ulaşamadım. Sorunu biliyorsanız lütfen yardımcı olun

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Sıfırlamada en başta bu modelde imeiler silinir. Cihaz şuanda hangi ekranda kalıyor? Kilit açık mı kontrol edin.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-06-05 at 11.03.10.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-05 at 11.03.10.jpeg
    161,4 KB · Görüntüleme: 15
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Enteresan bir durum Donanımsal da olabilir yazılımsal da. Yeni bir cihaz hızlı çalışmalı. Sıfırlama falan çok sürmemeli. Direk açılmalı. Bu halde yetkili hesap ile yazılım yükleriz ama donanımsal arıza oluştuysa cihaz açılmayacaktır. Ücretiniz de boşa gidebilir. Tamirci bulabiliyorsanız gösterin diyeceğimde Bu cihazlarda imei için direnç değiştiğini falan nasıl anlatacaksınız angel~~ orada zor sizin işiniz.. Türkiye de olsa kolaydı.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Direnç değişmedi demişti yazılım atıyorum tarzı bir şey demişti telefonu aldığım yer.
IMEI attıysa dirençsiz atılmaz. Sizin sorun donanımsal gibi artık dediğim gibi tamirci bulun görüşün. Sizin cihaza bu forumda falan yapılacak bir çözüm yok şuanda.. Dediğim gibi ben uzaktan yazılım atarım ama donanımsal arıza ise yine açılmayacaktır. iyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt