Telefon Açılmıyor!!!

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Arkadaslar bugun lg optimus 4x HD telefonuma mıuı yukleyım dedım ve yukledım.Sonra baktım iodakv10 var cyanogen ıcın bı denıyım dedım olacak mı.Yukledım recovery den yenıden baslat dedım ve telefon lg logosunda kaldı.mı yazısı da çıkmadı.tekrar recovery e gırmeyı denmedim ama olmadı.Internet Cafe yer gidip araştırdım @chatin_62 hocamın sw upragede modunda rom yükleme konusunu buldum herseyı indirdim Kdz dosyasını fln ama telefonu bağlamada yine sorun var.Ses kısma tuşuna basıp kabloyu takıyorum lg logosundan sonra üstte sarı Işık gelip gidiyor aygıtlar yüklenmeye başlıyor ama sonra şarj oluyor telefon ve hiçbirşey olmuyor hatta bu yüzden bilgisayar hata verip 2 defa yeniden başladı.Yardımcı olabilecek birileri var mı nasıl düzeltebilirim sw moda nasıl geçebilirim??? Yardımınıza ihtiyacım var özellikle @chatin_62 Hocam

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
RE:

Geçmiş olsun hocam. 
Telefonun mutlaka recovery yada download moduna geçmesi gerekiyor ki birşeyler yüklenebilsin. Pilinizi çıkartıp bir deneyin. Aklıma başka birşey gelmiyor. Samsung'larda ne güzel 301Ohm'luk direnç bağlı bir konnektör vardı. Onu taktınız mı download moduna geçebiliyordu. LG'de böyle birşey duymadım. Download ve recovery moduna girmeyen p880 diye biraz araştırmak lazım. Keşke vaktim olsaydı. Sabahın 7'sinden beri neredeyse saat gece 2'ye geliyor hala işteyim. Sorunlarımızı çözemedik. Bu gidişle de çözülecek gibi görünmüyor.

Üst Alt