Çözüldü Telefon Açılmıyor-Nasıl Fabrika Ayarlarına Getiririm

HATİP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mİ8 SE
Cihazım
Mİ8 SE
Konular
1
bir haftadır şebeke yoktu. yeni stabil mi11 yükledim şebeke sorunu kaldırayım diye. yükledikten sonra telefonda şebeke sorunu gene problemliydi.
twrp ye girömeye çalıştım fakat şimdi hiç bir şey açılmayıp sadece fastboot açılıyor ekranda

Son düzenleme:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Hangi romdan hangi roma geçmeye çalıştınız, hangi twrp yi yüklediniz?

HATİP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mİ8 SE
Cihazım
Mİ8 SE
Konular
1
geçmişte yüklediğim farklı bir sayfa. yalnız buradan da Mİ11 stabil yükledim ... başta oldu açıldı.... şebeke sorunum vardı önceden o çözülür diye uğraştım şimdi de açılmıyor telefon. sadece FASTBOOT ekranı açılıyor

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Konu başlıkları ve konu içeriklerinin tümü büyük harflerle yazılamaz forum kuralları gereği düzeltilmediği takdirde silinecektir

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Konu başlıkları ve konu içeriklerinin tümü büyük harflerle yazılamaz forum kuralları gereği düzeltilmediği takdirde silinecektir
Hocam forumun kurallarını 2. plana atabilirsiniz bence. Arkadaş belki düzenlemeyi bile bilmiyordur, önce bir yardım alsaydı. Bu kadar önemli bir mevzu değil diye düşünüyorum, ne zararı olabilir ki büyük harfin? Ki siz de düzenleyebilirsiniz.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
geçmişte yüklediğim farklı bir sayfa. yalnız buradan da Mİ11 stabil yükledim ... başta oldu açıldı.... şebeke sorunum vardı önceden o çözülür diye uğraştım şimdi de açılmıyor telefon. sadece FASTBOOT ekranı açılıyor
Şu manada sordum, eu stabilden ya da miroom dan eu betaya ya geçtiyseniz, yani farklı romlar arası geçiş yaptıysanız bu sebeple olmuş olabilir. Biraz işiniz uzun gibi :( miflash ile stok rom atıp, sonra twrp yükleyip, sonra miui 11 yüklemeniz lazım gibi görünüyor

HATİP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mİ8 SE
Cihazım
Mİ8 SE
Konular
1

Bence sorun değil gene de değiştiririm. teşekkürler yardımcı olmadınız. neyse ki baştaki konuyu açma yazıyı değiştirmeyi bilmiyorum.

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Hocam forumun kurallarını 2. plana atabilirsiniz bence. Arkadaş belki düzenlemeyi bile bilmiyordur, önce bir yardım alsaydı. Bu kadar önemli bir mevzu değil diye düşünüyorum, ne zararı olabilir ki büyük harfin? Ki siz de düzenleyebilirsiniz.
şu büyük yazı takıntısı nedir bende anlamış değilim

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
şu büyük yazı takıntısı nedir bende anlamış değilim
Ya sorun veya değil. Düzenleme yetkileri var sonuçta. Burada önemli olan arkadaşın cihazının kurtulması diye düşünüyorum.

HATİP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mİ8 SE
Cihazım
Mİ8 SE
Konular
1
telefonumu nasıl sıfırlayabilirim ... Ondan sonra adım adım dikkatli gitmek istiyorum... : Telefon şuan sadece FASTBOOT ekranı açık. okuyan kişiler varsa.. yardım olurlarsa sevinirim.. hiç anlamaıyorum çünkü.

Son düzenleme:
Üst Alt