Çözüldü Telefon açılırken dm-verity corruption uyarısı

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V12.5.6.0.RJCMIXM
Telefon Modeli
REDMİ 9
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar ben yanlışlıkla rom atarken clean all and lock işretli halde rom flaşladım. MTK Bypass yöntemiyle kilidi açtıktan sonra bu dm-verity corruption uyarısı verdi nasıl düzeltebilirim? Romu tekrar flaşlamayı denedim farklı bölgelerin (çin hariç) denedim, vbmeta yükledim vs. düzelmedi. 2 defa güç tuşuna basmadan açılmıyor tlf. Ayrıca hiçbir custom rom da açılmıyor ama nedense stocklar açılıyor anlamadım sanırım bu uyarıdan dolayı açılmıyor customlar

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu tür free basit unlock tool lar ile bootloader kilidi açılınca telefonlar bu hataya düşüyor. Tamiri mevcut. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile hallederiz.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tür free basit unlock tool lar ile bootloader kilidi açılınca telefonlar bu hataya düşüyor. Tamiri mevcut. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile hallederiz.
A11'e kadar uyumlu bir twrp'den a12 rom kurmaya çalışıyormuşum :@ o yüzden olmadı . Uyumlu recovery ile custom rom sorunsuz açıldı ve açılışta uyarı vermiyor. Teşekkür ederim

Oyla: Çözüm

mete16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
1
Arkadaşlar ben yanlışlıkla rom atarken clean all and lock işretli halde rom flaşladım. MTK Bypass yöntemiyle kilidi açtıktan sonra bu dm-verity corruption uyarısı verdi nasıl düzeltebilirim? Romu tekrar flaşlamayı denedim farklı bölgelerin (çin hariç) denedim, vbmeta yükledim vs. düzelmedi. 2 defa güç tuşuna basmadan açılmıyor tlf. Ayrıca hiçbir custom rom da açılmıyor ama nedense stocklar açılıyor anlamadım sanırım bu uyarıdan dolayı açılmıyor customlar
Bende de cikti acilista bu uyari bootloader acayim dedim kilit acildi ama uyari cikiyor. Nasil cozdugunuzu basit bir sekilde anlatabilir misiniz

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de cikti acilista bu uyari bootloader acayim dedim kilit acildi ama uyari cikiyor. Nasil cozdugunuzu basit bir sekilde anlatabilir misiniz
custom rom yükleyince düzelmişti ama stock'a dönünce yine bu uyarıyı verdi vbmeta yükleyince bir daha ki sıfırlamaya kadar düzeliyor.
kalıcı olarak düzelmesi için modem dosyası yüklemek gerekiyormuş ama denemedim

Oyla:
Üst Alt