Yardım Telefon açık fakat ulaşılamıyor

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.2
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom hat kullanıyordum fakat taahhütüm doldu. Vodafone'da daha uygun bir tarife buldum ve numaramı Vodafone'a taşıdım. Vodafone sim kartını taktığımdan beri bazen telefonum açık olmasına rağmen arıyorlar ve telefona ulaşılamıyor. Aynı zamanda mobil veriyi açtığım zaman internete erişemiyorum. Telefonu yeniden başlattığımda veya uçak modunu açıp kapattığımda düzeliyor fakat bir süre sonra yine aynı durum oluyor. Türk Telekom kullanırken böyle bir soeun yaşamıyordum Vodafone'a geçtiğimden beri böyle bir sorunum var. Yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada daha önce cihaza IMEI işlemi yapıldı bilginize sunarım.

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
Yapabileceğiniz tekşey Vodafone u terk etmek. Annemde de aynı durum sürekli oluyor. Acık ama kapalı diyor . Annem beni bi kere çaldırıyor. Normale dönğüyor ozaman hat

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen bende de öyle oluyor. Birisi beni aradığında ulaşılamıyor diyor fakat ben aradığım zaman sorun yok ve arkasından beni arayabiliyorlar. Fakat bir süre sonra tekrar ulaşılamıyor diyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Aynen bende de öyle oluyor. Birisi beni aradığında ulaşılamıyor diyor fakat ben aradığım zaman sorun yok ve arkasından beni arayabiliyorlar. Fakat bir süre sonra tekrar ulaşılamıyor diyor.
bu sorunların hepsi imei repair işlemi ile alakalı kullanılan hat ile alakası yok. sayısız cihaz düzelttik bu şekilde.. Mi 9t pro kullanan herkes Turkcell mi kullanıyor yani vodafone yada Telekom kullanamıyacak mı? Ben şahsen mi 9t Pro da vodafone Turkcell telekom hepsini kullanıyorum sıkıntı yok..

Oyla:

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
bu sorunların hepsi imei repair işlemi ile alakalı kullanılan hat ile alakası yok. sayısız cihaz düzelttik bu şekilde.. Mi 9t pro kullanan herkes Turkcell mi kullanıyor yani vodafone yada Telekom kullanamıyacak mı? Ben şahsen mi 9t Pro da vodafone Turkcell telekom hepsini kullanıyorum sıkıntı yok..
Sanırım IMEI repair hatalı olduğu için ben de ondan şüpheleniyorum çünkü repair yaptırdığım yer zaten zar zor yapmıştı adam akıllı repair yapamamıştı artık cebimize olan olacak yine teşekkür ederim yorumunuz için.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Sanırım IMEI repair hatalı olduğu için ben de ondan şüpheleniyorum çünkü repair yaptırdığım yer zaten zar zor yapmıştı adam akıllı repair yapamamıştı artık cebimize olan olacak yine teşekkür ederim yorumunuz için.
uzak bağlantı ile tamirini yaparız hocam sıkıntı yok düzelir o. bende aynı cihazı kullanıyorum..

Oyla:

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
uzak bağlantı ile tamirini yaparız hocam sıkıntı yok düzelir o. bende aynı cihazı kullanıyorum..
Biraz daha araştırayım hocam sıkışığım bu aralar zaten geri ödemeli krediyle geçinmeye çalışıyorum :) Son çare olarak ona başvuracağım.

Oyla:
Üst Alt