Soru Tekrar BL Kapatmak

Kula000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Galaxy E5
Konular
4
Selam arkadaşlar. Konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim. Elimdeki Note 9 Pro (global) cihazımın kilidini Geçtiğimiz haftalarda açtım kendi mi hesabım üzerinden gerçekleşti bu işlem sanırım cihazı ilk aldığım da içinde MIUI 11 vardı kapatmak için MIUI 11 mi flaslamam gerekiyor ?

ayrıca oldu ki kazara yanlış rom atıp BL kapattım bilindiği üzere cihaz bu noktada tamamen kitleniyor. olası bir böyle durumda cihazı kitlersem kendi hesabım üzerinden takrar açabilir miyim ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Global cihaz ise global romda kilitleyebilirsiniz. sürüm farketmez. Çin cihazlar çin romunda kilitlenir. Cihazda başvuru durursa ve mi hesabı içinde olursa gerektiğinde mi flash unlock ile beklemeden kilit açılabiliyor. (Sorumluluk size ait)

Kula000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Galaxy E5
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Global cihaz ise global romda kilitleyebilirsiniz. sürüm farketmez. Çin cihazlar çin romunda kilitlenir. Cihazda başvuru durursa ve mi hesabı içinde olursa gerektiğinde mi flash unlock ile beklemeden kilit açılabiliyor. (Sorumluluk size ait)
şuan başvuru geçildi ve kilit açıldı kazara brick olma durumunda randevu almadan kilit açılabilir mi ?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
şuan başvuru geçildi ve kilit açıldı kazara brick olma durumunda randevu almadan kilit açılabilir mi ?
Hocam cihaz brick olursa zaten bl kapanmaz diye biliyorum brick olmazsa bl kapanmış bir şekilde rom yeniden yüklenmiş olur daha önce bir arkadaşın cihazına global rom atarken temiz kurulum seçmeyi unutmuşum rom kuruldu ve bl tekrar kapandı brick olma durumu yaşamadım tabi bu sizin cihazın brick olmayacağının garantisini vermez h. Kadıoğlu hocamın da dediği gibi sorumluluk size ait isterseniz deneyin bl kapanırsa tekrar beklemeden acabiliyorsunuz

bayepayizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sabribey
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Operatör
Konular
19
hocam soft brick olursa fastboot ekranından romükleyim kurtarabilirsiniz bootloader açık olucak tabiki hard brick olursa cihaz kilitlenir bunuda H.kadioglu hocam kurtarıyor benım cıhazım kilitlendi ben ona yaptırdım işinin ehlidiir

Üst Alt