Soru Teknik Servislerin Durumu?

mekatata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM5 Plus
Konular
5
ilk defa mağaza dışı bir telefon alıcam ithalatçı garanti olayını araştırdım yalnız bu satıcı firmaların anlaştığı teknik servisleri merak ediyorum internette çok yoğun bir şikayet var hepsiyle ilgili özellikle xiaomi ürünleri kullananlardan(mi6 almayı düşünüyorum ) çok kolay garanti kapsamından çıkardıkları sorunla ilgilenmek istemeyişleri ürün takibi olmaması gibi birçok problem beni caydırıyor sizden istediğim yaşadığınız problemlerle ilgili sizinle ilgilenilme düzeyini, yaşadığınız zorlukları memnun kalıp kalmadığınızı öğrenmek.yoksa bu sorunları göze alıp ürünü genede almalımıyım

ahmet042

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
S4
Konular
0
Hocam şubeden şubeye göre bile değişebiliyor. Atıyorum A servisi istanbul şubesinde iyiyken Ankara şubesinde kötü hizmet verebilir. Teknoloji her zamabn şans işi birazda. Ama en cok şikayetlerini okuduğum firmalardan birisi delta. Belki memnun kalanlarda vardır elbette fakat cogunlukta olumsuz yorum olunca göre çarpıyor. Kvk telpa genpa iyi diye biliyorum. Kvk yı bi araştırın eğer kvk garantili bulabilirseniz onu alın. Türkiyede Apple a falanda Kvk bakıyordu yanlıs hatırlamıyorsam eğer. Diğer kullanıcılarda görüşlerini ve deneyimletini yazarsa hep birlikte bilgi sahibi olabiliriz.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam şubeden şubeye göre bile değişebiliyor. Atıyorum A servisi istanbul şubesinde iyiyken Ankara şubesinde kötü hizmet verebilir. Teknoloji her zamabn şans işi birazda. Ama en cok şikayetlerini okuduğum firmalardan birisi delta. Belki memnun kalanlarda vardır elbette fakat cogunlukta olumsuz yorum olunca göre çarpıyor. Kvk telpa genpa iyi diye biliyorum. Kvk yı bi araştırın eğer kvk garantili bulabilirseniz onu alın. Türkiyede Apple a falanda Kvk bakıyordu yanlıs hatırlamıyorsam eğer. Diğer kullanıcılarda görüşlerini ve deneyimletini yazarsa hep birlikte bilgi sahibi olabiliriz.

KVK eskiden iyisi hocam Telpa GM ciler şikayetçi GENPA bilmiyorum Delta vasat Evo BT benimde servis bilmiyorum durumu ama vasat olması lazım Sony KVK zaten artık işgüzar hepsi Samsung Aman diyin telefonlar berbat servisi felaket

Servis konusunda sadece APPLE ve HUAWEİ gerisi yalan hocam çünkü kendi servisi var ikisininde cihazı gönderiyorsun hatta Huawei kendisi alıyor evinden eğer parça varsa aynı gün tak yoksa yeni cihaz Apple da o şekilde

gerisi yalan boşuna fazla para vermeyin ithalatçı firmalar arasında fark yoktur hepsi aynı tas aynı hamam

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
KVK eskiden iyisi hocam Telpa GM ciler şikayetçi GENPA bilmiyorum Delta vasat Evo BT benimde servis bilmiyorum durumu ama vasat olması lazım Sony KVK zaten artık işgüzar hepsi Samsung Aman diyin telefonlar berbat servisi felaket

Servis konusunda sadece APPLE ve HUAWEİ gerisi yalan hocam çünkü kendi servisi var ikisininde cihazı gönderiyorsun hatta Huawei kendisi alıyor evinden eğer parça varsa aynı gün tak yoksa yeni cihaz Apple da o şekilde

gerisi yalan boşuna fazla para vermeyin ithalatçı firmalar arasında fark yoktur hepsi aynı tas aynı hamam
Huawei Servisi, hem Teleservis, hemde Fixsmart çok çok İyi....hele Fixsmart muhteşem gerçekten....elden götürürseniz, 1 Saat içinde bile yapıyorlar..

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

mekatata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM5 Plus
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Huawei Servisi, hem Teleservis, hemde Fixsmart çok çok İyi....hele Fixsmart muhteşem gerçekten....elden götürürseniz, 1 Saat içinde bile yapıyorlar..

peki herhangi biyerden aldığımız ithalatçı garantili bir ürünü garanti bittikten sonra huawei teknik servislerinden ücreti karşılığında faydalanabilr miyiz

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
peki herhangi biyerden aldığımız ithalatçı garantili bir ürünü garanti bittikten sonra huawei teknik servislerinden ücreti karşılığında faydalanabilr miyiz
Herhangi bir yerden alınan ithalatçi garantili ürünlere , garanti süresince ve sonrası maalesef Hizmet vermiyorlar, sadece Resmi Türkiye Huawei garantili ürünlere, garanti biitikten sonra da elbette ücreti karşılığında...

Oyla:

murcix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
MI5 3/64
Konular
0
Herhangi bir yerden alınan ithalatçi garantili ürünlere , garanti süresince ve sonrası maalesef Hizmet vermiyorlar, sadece Resmi Türkiye Huawei garantili ürünlere, garanti biitikten sonra da elbette ücreti karşılığında...

Çin'den gelme Çin sürümü honor 6 kullanıyordum ve and.5,1'den And.6'ya geçerken telefonu gümletmiştim. bir kaç gün denemeler yaptım ama tam sürüm yayınlanmadığı için becerememiştim ve ist/güngören tarafındaki servisine götürdüm. bir kaç gün bekledikten sonra ana kartı değiştirip yapabiliriz demişlerdi ama neredeyse telefon kadar para istemişlerdi ve telefonu yaptırmadan geri almıştım. o nedenle telefonun nereden geldiğinin önemi olmadan ücret karşılığı yapacaklarını düşünüyorum.

Oyla:

Xiaomi42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4
Konular
9
Kardeş mi4 cihazımı ithalat garantisiyle mitürkiye sayfasından aldım cihaz arızalandı nisan 14 2017 tarihinde delta servise gönderdim bu arada tüketici hakem heyetine başvurdum geçen hafta pazartesi aramamda bu( 5.aramam) engeç cihazınız 11.de teslim olur dendi cihaz gelse dahi peşini bırakmıycam ortada anlaşma var azami 20 iş günü diyor merakım bunlar neye güvenipte zamanında teslim etmiyorlar bilen varsa anlatsın lütfen,arkadaş sana gelince xiaomi cihazları süper alınır ama türkiye resmi satışıyla yok arıza yaparda servise gönderir hiç önemli değil beklerim diyorsan hiç durma ama bana gına geldi

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Kardeş mi4 cihazımı ithalat garantisiyle mitürkiye sayfasından aldım cihaz arızalandı nisan 14 2017 tarihinde delta servise gönderdim bu arada tüketici hakem heyetine başvurdum geçen hafta pazartesi aramamda bu( 5.aramam) engeç cihazınız 11.de teslim olur dendi cihaz gelse dahi peşini bırakmıycam ortada anlaşma var azami 20 iş günü diyor merakım bunlar neye güvenipte zamanında teslim etmiyorlar bilen varsa anlatsın lütfen,arkadaş sana gelince xiaomi cihazları süper alınır ama türkiye resmi satışıyla yok arıza yaparda servise gönderir hiç önemli değil beklerim diyorsan hiç durma ama bana gına geldi
Servisin bu kadar bekletmesi üzücü, fakat telefonunuzun sorunu nedir? Yurt dışı bir parça beklendiyse bu normaldir bence.

Oyla:
Üst Alt