Yardım Teknik Servis Yardımı

hammerhead

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atacan Sinan
Cihazım
Mi Mıx2
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, 5 aylık telefonum artık kullanılamayacak halde. Şimdi Yenisini almam gerekiyor. Telefon yurt dışından garantisiz şekilde gelmişti. Düşürmem ve yakalamaya uğraşırken yaptığım hamleler ile daha beter edip kanala düşürmem sonucu bildiğiniz parçalandı. Uygun bir fiyata çok uçmadan bir şeyler almak istiyorum. Beni meraklandıran asıl şey, garantisi. Malum Xiaomi Türkiye’de distribütör garantisi vermiyor. Benim gelen telefonumun da garantisi yoktu. İyi kötü bir garanti firması olsun istiyorum en azından bir telefon parası vermeden yardım alabileceğim birileri olsun istiyorum. Baktığımda gördüğüm kvk, delta, evobt ve genpa gibi servisler var. Aşağıya anket açarım aklıma gelmeyen seçenekleri oraya yazarım. Sizce bunlardan hangisi tercih edilmeli. Ben araştırmamı yaptım fakat sizlerin de fikrini merak ediyorum. Bunlardan biriyle ilişki içerisini girmiş ve sorun yaşayan, yaşamayan herkes. Neden sorun yaşadığını, neyle alakalı olduğunu ve nasıl çözüldüğünü yazabilir mi? En son ve belirleyici olacak olan yer burası o yüzden sahte ve yalan içerik paylaşmayalım. Şimdiden yazan, yazmayan ve okuyan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
1 kvk
2 genpa
3 delta
digerleri hakkında en ufak fikrim yok üstteki 3 firma ile çalıştım oradan biliyorum :)

Oyla:
Üst Alt