Soru Teknik servis garanti verirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berky516

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay15161
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 13.4
Telefon Modeli
Pocox3pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Ben poco x3 pro cihazımı teknik servise verdim garantisi olmadığı içinde bir miktar para ödedim yarın kargoya verilecek aklıma şu takıldı misal cihaz düzgün bir şekilde tamir olmadı diyelim tekrar göndersem bir daha paralık bir durum olursa yine para isterlermi

Yani demek istediğim şu servis kaç ay tamir garantisi veriyor yada veriyor mu Cihazınmın garantisi olmasa bile

GENPA servisine verdim

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Açmış olduğunuz bir konuda ısrarla cevap aramak için aynı minvalde ikinci bir konu açmanız forum kurallarına aykırıdır ve kapatılır, bilginiz olsun.
Sualinize gelince... Garantisi olmayan yada garanti süresi sona ermiş bir cihazı ücret karşılığında tamir eden bir teknik servis firması, yapılan işlem neticesinde ek garanti vermez.
En azından benim bilgim bu yönde.

Oyla:

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Ben poco x3 pro cihazımı teknik servise verdim garantisi olmadığı içinde bir miktar para ödedim yarın kargoya verilecek aklıma şu takıldı misal cihaz düzgün bir şekilde tamir olmadı diyelim tekrar göndersem bir daha paralık bir durum olursa yine para isterlermi

Yani demek istediğim şu servis kaç ay tamir garantisi veriyor yada veriyor mu Cihazınmın garantisi olmasa bile

GENPA servisine verdim
X y servisleri atıyorum gsm iletişim gibi taktığı parçalara 6 ay garanti verir ama yetkili servisler garantisiz alınan cihazlarda parçayı takar garanti vermez taktığı veya değiştirdiği parçayı test eder sorun yoksa tarafınıza teslim edilir parçaya garanti veriyorlar mı diye öğrenmenin sağlıklı yolu 1-google üzerinden geniş çaplı bir araştırma yapmak 2- servise telefonla ulaşıp bilgi almak 3- mail yoluyla bilgi almak.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt