Sohbet Tekinsiz Adam

Berat Tezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat Tezer
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Meslek
Okuyor
Konular
4
Merhaba , yaklaşık 5 dk önce evden bizim dükkana yürürken tekinsiz bir adam telefonu istedi birini arayacağım filan dedi . Açıkçası çekindi ve dakikam yok filan dedim ama ödemeli atarım dedi kısmen zorla telefonu aldı vermezsen zorla alır diye korkup verdim (yaş:16) . Telefondan 3-4 kişiyi aradı ve Whatsapp tan birine mesaj attı . Kime ne yazdı göremedim yaklaşık 25 dk yanında bekledim daha sonra telefonu verdi . Aradığı kişilerle abi diye hitap ederken konuştu hafif bir huylandım . Aradığı numaralar değil de Whatsapp tan yazdığı mesajları görebilir miyim? Bunu burada paylaşmanın nedeni hem bişey olursa diye önlem almak yada kanıt olarak durması . Lütfen o mesajları görebilmemin yolu varsa söylerseniz sevinirim ,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba , yaklaşık 5 dk önce evden bizim dükkana yürürken tekinsiz bir adam telefonu istedi birini arayacağım filan dedi . Açıkçası çekindi ve dakikam yok filan dedim ama ödemeli atarım dedi kısmen zorla telefonu aldı vermezsen zorla alır diye korkup verdim (yaş:16) . Telefondan 3-4 kişiyi aradı ve Whatsapp tan birine mesaj attı . Kime ne yazdı göremedim yaklaşık 25 dk yanında bekledim daha sonra telefonu verdi . Aradığı kişilerle abi diye hitap ederken konuştu hafif bir huylandım . Aradığı numaralar değil de Whatsapp tan yazdığı mesajları görebilir miyim? Bunu burada paylaşmanın nedeni hem bişey olursa diye önlem almak yada kanıt olarak durması . Lütfen o mesajları görebilmemin yolu varsa söylerseniz sevinirim ,
Başıma bir iş gelir mi? Telefonun IMEİ sini çalmış filan olabilir mi arkadaşlar lütfen cevap verin korkuyorum

Son düzenleme:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
En fazla ne olabilir ki? Faturalıysa faturanı kontrol et yoksa bişey olmaz

Berat Tezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat Tezer
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Meslek
Okuyor
Konular
4
En fazla ne olabilir ki? Faturalıysa faturanı kontrol et yoksa bişey olmaz
Whatsaptan o IMEİ yerini alıp da attıysa o benden iyi bilirsiniz , ip adresini alıp atmış olmasın . Yada belki illegal işler için aramış olabilir mi? Telefonun ımei sini alıp kullanabilir mi bilmiyorum ama korkuyorum

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Whatsapp'tan resim gondermisse ve telefon hafizasindan silmemisse dosya yöneticisinden Whatsapp > media > Whatsapp images > Sent klasörüne bakın, orda gönderilen resimler görünür.

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
En fazla ne mi olabilir? En basit şunu söyleyeyim, aradığı kişiler atıyorum terör suçundan aranan birisi ise artık o kişileri arayanlar listesinde konuyu açan arkadaşta var.. yani en küçük bir teknik takipte onu da gözaltına alabilirler.. ortalık çok kötü.. tanımadık insanlara telefon vermek çok yanlış

Berat Tezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat Tezer
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Meslek
Okuyor
Konular
4
En fazla ne mi olabilir? En basit şunu söyleyeyim, aradığı kişiler atıyorum terör suçundan aranan birisi ise artık o kişileri arayanlar listesinde konuyu açan arkadaşta var.. yani en küçük bir teknik takipte onu da gözaltına alabilirler.. ortalık çok kötü.. tanımadık insanlara telefon vermek çok yanlış
Abi haklısın valla vermeden tek yumrukta canımı alacak gibiydi telefon ondayken soğuk ter döktü resmen bidaha asla koşarım kaçarım whew~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Whatsapp'tan resim gondermisse ve telefon hafizasindan silmemisse dosya yöneticisinden Whatsapp > media > Whatsapp images > Sent klasörüne bakın, orda gönderilen resimler görünür.
Çok sağol

Üst Alt