Tema Tek Dung Tek V.1.0.0.0 [Mtz]

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Hocam gerek sizin gerekse diğer arkadaşların paylaştığı mtz temalarını sd kartta saklıyorum, ilerde de kullanmak için. Fakat içe aktar dediğimde temalara geliyor fakat bu seferde sd karttaki mtz silinmiş oluyor. Silinmeden temalara aktarmak için ne yapmam gerek?

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Hocam gerek sizin gerekse diğer arkadaşların paylaştığı mtz temalarını sd kartta saklıyorum, ilerde de kullanmak için. Fakat içe aktar dediğimde temalara geliyor fakat bu seferde sd karttaki mtz silinmiş oluyor. Silinmeden temalara aktarmak için ne yapmam gerek?
İçe aktar dediğimizde tema miui/theme klasoru içinde parcalaniyor.. Bu theme klasorunun yedeğini alarak çözebilirsiniz sorunu ya da temadan iki tane indirip birini saklayabilir siniz.. Başka bir yol varsa hocam yardımcı olur. :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hayır maalesef başka yol yok. Ben İndirdikten sonra bu mtz dosyaları ayrıca arşiv diye bir klasöre daha kopyalarım. Eğer telefonu sıfırlayıp yeniden kurmam gerekirse arşivden başka bir yere kopyalayıp ordan import ederim.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Ben yandex diske atarım hep. Tekrar ihtiyac duyduğumda hesabımdan indiririm. Sadece temalar değil apk dosyaları, duvar kağıtları vs. Yandex disk, Mega gibi bulut depolama uygulamalarını tavsiye ederim.

Üst Alt