Soru Tavsiyenize ihtiyacım var.

enes.yalcin1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, telefonuma root işlemi yapmayı düşünüyorum, telefonumun oyun performansını etkileyen bazı sorunları var, detayları önemli değil ama çözümü root işleminden geçiyormuş, siz tavsiye eder misiniz? veya forumdaki hangi konuyu baz alarak yapmamı tavsiye edersiniz? Bir de bununla ilgili bilgi göremedim burada sormuş olayım, fabrika ayarları işleminde olduğu gibi sıfırlanma durumu var mı? yedekleme yapmam gerekiyor mu? veya sonrasında lazım olacak şunu not alsan iyi olur dediğiniz bir şeyler varsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Cihazınız Mi5s ise alttaki linki okuyarak root,yedek alma vs gibi tüm soruların cevaplarını bulabilirsin...

Xiaomi Mi5s

Oyla:

enes.yalcin1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
4
evet Mi5s, ilk sıradaki konuyu baz alıyorum o halde? Teşekkürler :)

Oyla:

enes.yalcin1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
4
Cihazınız Mi5s ise alttaki linki okuyarak root,yedek alma vs gibi tüm soruların cevaplarını bulabilirsin...

Xiaomi Mi5s
Hocam danışmak istediğim bir şey var zahmet olmazsa, geliştirici seçeneklerden bootloader izni ve usb hata ayıklama atkif etmek yeterli değil mi? bir hata alıyorum ama sebebi bu olabilir mi? çünkü unlock işlemi için başka konularda daha detaylı işlemler anlatılmış, onları yapmam mı gerekiyor?

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Hocam danışmak istediğim bir şey var zahmet olmazsa, geliştirici seçeneklerden bootloader izni ve usb hata ayıklama atkif etmek yeterli değil mi? bir hata alıyorum ama sebebi bu olabilir mi? çünkü unlock işlemi için başka konularda daha detaylı işlemler anlatılmış, onları yapmam mı gerekiyor?

BL kilidini açmak için sana süre verecek o süre sonunda rom,root işini yapabilirsin.

Detaylı anlatılan işlemleri yapacaksın evet Yes~~

Oyla:
Üst Alt