Turkcell Tavsiye

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar kardeşim Türkcell hat kullanıyor. 119 tl fatura ödüyor. Taahhüdü dolmak üzere. 25 gb internet 2000 dk konuşma 250 sms paket içeriği. bu arada ben de Türkcell kullanıyorum 13 gb internet 750 dk 250 sms. ben 49 tl ödüyorum. Türkcell mevcut müşterisine maalesef uygun fiyat vermiyor. 100 tlden aşağıya tarife sunmadılar kardeşime. kullandığımız cihazlar repair olmuş o yüzden Türkcell bizim için en sağlıklısı. Numara taşıyıp tekrar geri dönünce uygun fiyat veriyor Türkcell. Bunun başka bir yolu var mı? Tecrübelerinizi aktarır mısınız? Teşekkürler

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Taahhüt sonu faturasıza geçip 1 hafta sonra falan tekrar faturalıya başvurmayı deneyin.

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Taahhüt sonu faturasıza geçip 1 hafta sonra falan tekrar faturalıya başvurmayı deneyin.
Telefoncu bunu söylemişti. O zaman baya indirimli tarifler sunuyorlar demişti. O zaman öyle yapacağız artık mecbur. Teşekkürler.

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Telefoncu bunu söylemişti. O zaman baya indirimli tarifler sunuyorlar demişti. O zaman öyle yapacağız artık mecbur. Teşekkürler.
iki hattıma aynı şekilde hazırkarta geçiyorum dedim. 2 gün sonra arayıp eskisinden daha düşük iki tarife önerdiler

Üst Alt