Tavsiye tavsiye istiyorum telefon konusunda

Hangi cihazı almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    12

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
16
Merhaba arkadaşlar note 9 pro 128 gb telefonumu bugun sattım

128 poco x3 nfc
128 redmi note9pro max
128 redmi note9pro kullandım ve yeni sattım
6/128 mi note 10 lite

Arkadaşlar bu cihazlar içinde hangisi daha iyi tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar note 9 pro kullandım on numara cihaz ama digerlerini kullanmadım o nedenlerden sizlerden tavsiye istiyorum hepsine ulaşan olduysa deneyimlerini aktarırsa sevinirim

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
16
128 poco x3 nfc

siparişi verilmiştir arkadaşlar :)

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
Kendi kendinize hızlı bir karar olmuş ;) umarım memnun kalırsınız. Konu başlığına bakınca son çıkan mi 10T yi deneyin yazmak için gelmiştim ki belirli telefonlar arasında bir seçim istemişsiniz , ben şuan mi Note 10 kullanıyorum mi Note Lite seçeneklerden silin derdim , note 9 Pro da kullanmışsınız zaten . Poco X3 sizin için en iyi seçim olur umarım .. güle güle kullanın .

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
16
Kendi kendinize hızlı bir karar olmuş ;) umarım memnun kalırsınız. Konu başlığına bakınca son çıkan mi 10T yi deneyin yazmak için gelmiştim ki belirli telefonlar arasında bir seçim istemişsiniz , ben şuan mi Note 10 kullanıyorum mi Note Lite seçeneklerden silin derdim , note 9 Pro da kullanmışsınız zaten . Poco X3 sizin için en iyi seçim olur umarım .. güle güle kullanın .
bunları seçme sebeblerim aralarında çok fazla fiyat farkı olmaması 2290 pro 2300 poco idi note 10 lite 2600 civarıydı o nedenle bütceme göre aralarında seçim yaptım ben kayıtsız alıp kayıt ettirdigim için o nedenle :)

Üst Alt