Yardım Tavsiye eder misiniz?

kylar7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Direnç kayıtlı mi 11 lite 5g NE versiyonu almayı düşünüyorum.Poco X3ten geçiş yapacağım.Aradığım özellikler akıcılık ve stabillik.Ekran süreleri olarak ne alıyorsunuz? Kullanıcı arkadaşlar iyi veya kötü yorumlarını, deneyimlerini aktarabilirse sevinirim:)

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
mart ayında kayıtsız 256 gb 11 Lite NE almıştım. bir ay sonra dirençle çift sim kayıt yaptırdım. ama direnç sonrası telefonun nfc'si bozulmuştu ve bataryası eskinden hızlı tükeniyordu. geçen hafta 4500 liraya sattım.

kylar7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Bu durumu çok duyuyorum.Kimisi sıkıntım yok diyor kimisi direnç sonrası sıkıntı yaşıyorum diyor.Galiba ustaya bağlı durum

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam kağıt uzerinde gayet güzel bir telefon önerilebilir ama hiç deneyimlemedim

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Bu durumu çok duyuyorum.Kimisi sıkıntım yok diyor kimisi direnç sonrası sıkıntı yaşıyorum diyor.Galiba ustaya bağlı durum
Aynen ustaya bağlı bir durum. Bana acemisi denk geldi.

dangerboon38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
13
4 ay kadar oldu kayıtsız 128/8 olanı kullanıyorum ilk işim eu rom atmak oldu henüz kayıt yaptırmadım sarj konusunda memnunum akıcılık ve performans konusunda bi şikayetim yok lakin oyun oynarken çok ısınıyor ve bu durum bazen kasmalara yol açıyor havaların sıcak olması yüzünden bu durumu sık yaşıyorum. Poco x3 e kıyasla inceliği ve hafifliği mükemmel ufak tefek sıkıntıları mevcut ama tavsiye ederim

Mackies

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baver
Cihazım
Mi 11 Lite 5GNE
Meslek
GNU/Linux/Web
Konular
6
Eğer BL kilidini açıp recovery yükleyip rom atacaksan adam akıllı twrp veya orangefox yok çalışmıyor.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Aynen ustaya bağlı bir durum. Bana acemisi denk geldi.
Evet Yapan Kişi Ve İşlemlere Göre Değişir
Ben Daha Tadına Varamıdım Yurt Dışı Aldım Yarın Akşam Bootloader Kilidi Süresi Bitiyor.Tabiki İlk İşim MIUI 13 Geçip Taiwan Romunu V13.0.4.0.SKOTWXM Yükleyeceğim Sonra Tabiki Hasret Kaldığımız xiaomi.eu_multi_MI11LE_XM11Lite5GNE_22.7.7_v13-12-fastboot Romunu Kuracağım
Dahada Akıcı Olacaktır Kendimde Extra Özelleştirme Yapınca Tadından Yenmez Romun.Artık 11 Lite 5G NE Gelsin Romlar
Telefon Harika İnce Hafif Hızlı Estetik Plaka Drenç işlemlerini Biraz Araştırtım 450TL 700TL Kadar Ücret İstiyen Var.Tabiki Biraz Zaman Geçsin
Kendim Anakart PCB Açıp Yapacağım 35 Senelik Elektronik Teknisyeniyim Benim İçin Zor Değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer BL kilidini açıp recovery yükleyip rom atacaksan adam akıllı twrp veya orangefox yok çalışmıyor.
Merak Etmeyin Sıra Onlara Gelince Onlarıda Çözeceğim

Üst Alt