Yardım Tarayıcı sorunu

sinemelawen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı 10.3.5
Telefon Modeli
Xiaomi mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Dünden beri tarayicim sapıtmis vaziyette. Açılınca direk YouTube olan sayfaya giriyor ve izlemedigim videolar çıkıyor. Bir de Pinterest reklam sitesi eklenmiş gene. Bunlardan kurtulma yolu yok mu?
Bir sorum daha var. Tarayici kullandığım çoğu sitenin forumuna cevap yazarken telefondaki fotoğrafları yüklemiyor, kamerayı açıyor. Burda da aynı sorunla karşılaştım. Bunu nasıl çözerim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-08-22-44-54-426_com.android.browser.png
    Screenshot_2019-10-08-22-44-54-426_com.android.browser.png
    71,6 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2019-10-08-22-36-47-260_com.android.browser.jpg
    Screenshot_2019-10-08-22-36-47-260_com.android.browser.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 15

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
- Çıkan sayfaları aynı şekilde uygulama Kaldırma işlemi yapar gibi yapıp, Sekmenin üzerine basılı tutarak - işareti ile kaldırabilirsiniz hocam.
- Uygulama içinde ki Reklam engellemeyi kullanıyorsanız, hem resimleri yüklemeyebiliyor, hem de dosya seç kısımı çıkmayabiliyor. Farklı tarayıcı kullanabilirsiniz veya reklam engelleyi kaldırabilirsiniz.

Oyla:

sinemelawen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
- Çıkan sayfaları aynı şekilde uygulama Kaldırma işlemi yapar gibi yapıp, Sekmenin üzerine basılı tutarak - işareti ile kaldırabilirsiniz hocam.
- Uygulama içinde ki Reklam engellemeyi kullanıyorsanız, hem resimleri yüklemeyebiliyor, hem de dosya seç kısımı çıkmayabiliyor. Farklı tarayıcı kullanabilirsiniz veya reklam engelleyi kaldırabilirsiniz.

- işareti çıksa sileceğim ama çıkmıyor maalesef. Reklamlar kapalı ama gene de geliyor. Şimdi daha da çoğaldı, Uber, tumblr, Amazon falan da eklenmiş

Oyla:
Üst Alt