Tanışma ve tavsiye

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Herkese merhaba. Şimdilik aranıza lg ile katıldım fakat karar verebilirsem xioami telefonum ile devam etmek isterim. Mi max 2 ile redmi Note 4 arasında kaldım. Normalde bugüne kadar aklımda resmi note 4 vardı fakat bugün mi max 2 yi incledim ve çok hoşuma gitti. Daha önce ekran büyük olduğu için düşünmemiştim fakat bugün inceleyince yanıldığımın farkına vardım. Öğrenciyim. Fazla oyun oynamam PDF word gibi dosyalar sosyal medya ve forumlarda zaman geçiririm. Bütçem 1200 tl. Bana hangisini tavsiye edersiniz

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
öncelikle hoşgeldin kardeşim..Redmi note 4x kullanıcısıyım 5 aydır telefondan kamera dışında çok memnunum.batarya,hız,ses herşeyiyle bu bütçeyi tatmin eder..

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Hoşbuldum. Benimde aklımda resmi note 4 global vardı da onu bulamadım yani inceleyemedim sadece kulaktan dolma bilgiler var. Kullanan birinine birebir sormak daha doğru olur. Telefon kalın mı ve kamera çok mu kötü

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
telefon kalınlığı gayet iyi sıkıntı oluşturmadı hiç benim için kamera gündüz tatmin eder(iyi demiyorum) gece kameraya girmiyorum bile siz çekin arkadaşlar falan diyorum bi fotoğraf çek diyen oldu mu :D

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Ne kadar kötü olduğu bundan daha iyi anlatılamazdı herhalde.. Telefon kalın mı yoksa normal seviye de mi onu merak ediyorum. Birde şarj nasıl sizin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Şarj konusunda muhteşem çok yoğun kullanımda bile 1 günü rahat çıkarıyor.normal seviyede kalınlığı.hemen hemen s4 le aynı kardeşimin s4 ü var onunla kıyasladım hemen ondan diyorum

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Elimdeki telefonla 4 saati gördüm mü sevincimden telefonu sabah a kadar şarjda birakarak ödüllendiriyorum. . Bi ara S4 de kullanmıştım inceliği onunla kıyaslamanız ayrı güzel oldu. O zaman alınca pişman olmayacağım bir telefon diyebiliriz

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hoş geldin... Redmi Note 4X tavsiye ederim. Fiyatına göre güzel özellikleri olan telefondur kendileri. ;)

Klpszkrll32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lg g2
Konular
2
Teşekkür ederim hoşbuldum. Isınma falan oluyor mu ve hızlı şarj var mı telefonda yani kaç saatte dolduruyor bataryayı

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Herkese merhaba. Şimdilik aranıza lg ile katıldım fakat karar verebilirsem xioami telefonum ile devam etmek isterim. Mi max 2 ile redmi Note 4 arasında kaldım. Normalde bugüne kadar aklımda resmi note 4 vardı fakat bugün mi max 2 yi incledim ve çok hoşuma gitti. Daha önce ekran büyük olduğu için düşünmemiştim fakat bugün inceleyince yanıldığımın farkına vardım. Öğrenciyim. Fazla oyun oynamam PDF word gibi dosyalar sosyal medya ve forumlarda zaman geçiririm. Bütçem 1200 tl. Bana hangisini tavsiye edersiniz

Kamera Performans Şarj İstiyorsan Mi Max 2
Bu arada Hoşgeldinn :)

Üst Alt