Sohbet ''Tanıyanlar tanımayanlara anlatsın.''

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Yıllardır forum camiasının içindeyim yaş kemale erdi ve forum camiasından kendimi emekli ettim detaya girmeyeceğim,
''Tanıyanlar tanımayanlara anlatsın.'' drunk~~

Android'e köle olmayın Hükmedin.!
Başlığı neden öyle ne alaka diyecek olursanız 21 yıldır Android camiasında geceli gündüzlü çalıştım bu birikimi Teknik konularıyla bir yazı dizisine dönüştürüyorum, ara ara çeşitli ortamlarda olan yazılarım ve 21 yılın tecrübesini geride kalan insanların ulaşabileceği biyografik ansiklopedi türü bir yazı dizisi olacak bu. Android camiasında o kadar şey yaşadıkki anlatmazsak kimse inanmaz.
Evet hiçbir android cihazı korkarak kullanmadım en güncel versiyonu daha elime geçer geçmez root ederdim tabi bunu sakın yanlış anlamayın kullanıcıların yaşadığı o kadar ilginç şeyler vardi ki kimine ağlardınız kiminede güler geçerdiniz. İşte bunların hepsini hikayemsi bir tarzla yayınlayacağım ücretsiz ve hiçbir sponsor kullanmadan...

İhtiyarlık işte çenemizemi vurdu nedir ''Tanıyanlar tanımayanlara anlatsın.'' işte

MIUI Türkiye de bulanan 7 den 70'e herkese selam sevgi ve saygılar.

Son düzenleme:

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Yazı dizisini merakla bekliyorum hocam. Eğer bizlerden de bahsederseniz umarım acımasız davranmazsınız :?

Sizleri unutmak ne kelime cantara dostum Türkiye'ye adım attığım yıllarda yanımda sizler vardınız nasıl unuturum özellikle sen ve HiddeNKinG sizlerin yeri her zaman ayrıdır bende bu forumun kuruluş hikayesi içinde bile neler konuşurduk sizlerle bunlar unutulacak şeyler değil.

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Android çıkalı 21 yıl oldu mu?!

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Android çıkalı 21 yıl oldu mu?!

Android INC olduğu yıllardan bu yana tam olarak 23 yıl oldu piyasaya çıkmayan bölümleri hariç Android versiyon 1 üzerinden tam 21 yıl geçti

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Android INC ve Android işletim sisteminin kurucuları bu 4 kafadardır... Google sonradan pastayı satın alan kurnazdır... drunk~~

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
Jilet murad sevdiğimiz bi abimizdi. Janti adamdı. Adabı giyinmesini çok iyi bilirdi, mesela ben bilmem. Çok gülerdi ben gülmem. Bu kapıdaki arkadaş köye para dediğinde sırtını dönerdi. Ben dönmem. Agop abi beni kapıdan al dediğinde dalga geçerdi. Ben geçmem.Jilet murad sevdiğimiz bi abimizde ama parayıda bi tuhaf dağıtırdı. Ne varsa döner dolaşır yine onda kalırdı. Benim kalmaz. Bizde para masaya konur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sizleri unutmak ne kelime cantara dostum Türkiye'ye adım attığım yıllarda yanımda sizler vardınız nasıl unuturum özellikle sen ve HiddeNKinG sizlerin yeri her zaman ayrıdır bende bu forumun kuruluş hikayesi içinde bile neler konuşurduk sizlerle bunlar unutulacak şeyler değil.
Daha da meraklandım şimdi hocam :)

Üst Alt